Praha 6 – Jaké developerské projekty k bydlení může nabídnout?

 

Pro zájemce o bydlení v Praze je městská část Praha 6 jednou z nejžádanějších lokalit. Velký vliv na tuto zvýšenou oblibu má především umístění této části, její velikost a pestrost. Velmi snadno a rychle se z Prahy dostanete přímo do centra Prahy, ale také pryč z města. I pro developery je tato část hlavního města velmi zajímavá a lukrativní a hned několik společností se zde rozhodlo usadit své developerské projekty.

 

Nejzajímavější části na Praze 6

Co se týče velikosti a rozlohy, je Praha 6 největší pražskou částí. Hned za ní jsou pak velikostně trochu menší části Praha 5, Praha 4 a Praha 12. Její začátek najdeme na západní straně od kraje města a konec u středu Prahy, tedy na Praze 1. Takto velká část Prahy je tedy logicky rozdělená I jednotlivé lokality jsou pro zájemce o bydlení atraktivnější nebo méně atraktivní. A jaká lokalita na Praze 6 patří mezi opravdu atraktivní? Jednoznačně Dejvice. Dejvice jsou jednou z nejlukrativnějších městských částí v celé Praze.

 

Co nabízí Dejvice

Dejvice jsou na Praze 6 asi nejlukrativnější čtvrtí. Proto v této oblasti nechybí řada přepychových vil a rezidencí. Nechybí rektorát ČVUT a jeho fakulty, Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy, Národní technická knihovna nebo Armáda ČR. Své velké zastoupení zde mají také zelená prostranství. Ty zajišťuje především park Stromovka a přírodní rezervace Divoká Šárka. Přímo v Dejvicích je stanice metra Dejvická, která zaručí bezproblémovou dopravu po celé Praze. My se zaměříme především na nabídku nového bydlení. V Dejvicích je možné vybírat z nabídky bytů i rodinných domků a vil.

 

Prohlédněte si kompletní dejvickou nabídku

Jestli i vy máte zájem si prohlédnout, jaké bydlení nabízí městská část Praha 6, konkrétně Dejvice, nemusíte si hned hledat realitního makléře. I na vlastní pěst jste schopni zjistit, jak vypadá aktuální nabídka pro byty Dejvice, nebo i pro rodinné domy a vily. Dají se totiž najít servery, které nenabízí bydlení podle developerských společností, ale podle městských částí, kde vám zobrazí kompletní nabídku. Mezi takové servery se řadí například bytyprodejpraha.cz.