Hliníková zábradlí jako nejvýhodnější řešení

Hledáte kvalitu ve spojení nízkou cenou? Pokud právě sháníte zábradlí, neměla by vám uniknout možnost zakoupení hliníkových zábradlí. Hliníková zábradlí totiž mají mnoho výhod…A není to pouze to, že hliníkové zábradlí lépe vypadá. Mnohem více o výhodách a možnostech hliníkových zábradlí nám prozradí odborníci na tento typ zábradlí společnost AL Zábradlí.

 
 

Jaké jsou výhody hliníkového zábradlí?
Srovnáme- li klasické ocelové zábradlí a hliníkové zábradlí, je jasné, které je nám na první pohled sympatičtější. Bezesporu to lesklé – hliníkové. Jsou vyráběny za pomocí elektrooxidace, která na povrchu zanechává vrstvu 12-18 mikronů, jež je řadí mezi absolutně bezúdržbová. A to především proti vlivům počasí – kyselým dešťům, sluneční erozi i dalším vlivům.

zábradlí

Maximální bezpečnost – splněna!
Od zábradlí očekáváme, že bude plnit především bezpečnostní roli. Bude tedy hliníkové zábradlí dostatečně pevné? Ano, a to bez pochyb. Hliníková zábradlí od AL Zábradlí jsou dostatečně pevná, navíc je jejich pevnost zajištěna bezpečnostními ocelovými lanky uvnitř konstrukce.

Nízká cena zaručena
Proč je hliníkové levnější než klasické? U ocelového zábradlí neplatíme pouze materiál, ale i práci dělníků, kteří zábradlí musí na dílně svařit – na dané místo totiž musí zábradlí putovat již jako jeden celek. To znamená zaplatit přepravu, která také není ničím laciným. A nakonec samozřejmě samotná instalace těžkého kusu železa u Vás doma. Hliníkové zábradlí Vám však přijde poštou v jednom balíku a zábradlí si sami nainstalujete pěkně doma, jelikož máte k dispozici srozumitelný krok po kroku video návod. Více informací o hliníkových zábradlích naleznete na

www.alzabradli.cz.

Příklad montáže zábradlí

{wmvremote}http://www.alzabradli.cz/soubory/video/D1.wmv{/wmvremote}