Jak na nový bojler, čerpadlo nebo kotel?

Dělat si věci doma sám je doménou prakticky každého muže, některé věci jsou však opravdu technické a není radno konat unáhlená rozhodnutí. Například vybrat bojler, kotel anebo čerpadlo rozhodně není snadné jako sešroubovat stolek pod televizi… Pokud o nich mnoho nevíte, po přečtení špičkových tipů a rad od společnosti Topení koupelny si budete schopni snadno a sami vybrat nejvhodnější bojler, kotel i čerpadlo. A kdyby ne, rádi Vám poradíme.
 
  

Nový bojler
bojler„Kolik osob bude bojler využívat?” zní zásadní otázka, od které se odvíjí vše další. Při zvažování objemu bojleru je třeba myslet hodně do budoucnosti. Pokud například v příštích 10-15 letech plánujete nové přírůstky do rodiny, je logicky třeba myslet i na ně, jinak za pár let Váš čeká investice do většího bojleru. A že to není pár drobných, byla by to však škoda, neboť bojlery mají velice dlouhou životnost. A je pro Vás lepší zvolit elektrický, nebo kombinovaný bojler? Zde je to na delší vysvětlování, trefné tipy a rady naleznete na stránkách Topení koupelny.

Nový kotel
kotelA nyní se vrhneme na výběr kotle. Buďte si jisti, že moderní kotle nabízejí možnosti vytápění, o nichž se nám ještě před 20 nebo 30 lety ani nesnilo. Je však třeba vybrat ten nejvhodnější. Jak vybrat ten nejlepší kotel se též dozvíte na stránkách Topení koupelny. Jsou zde shrnuty desítky let zkušeností.

 
 

Nová čerpadla
čerpadlaU čerpadla zní zásadní otázka takto: „K jakému účelu budete čerpadlo využívat?” Bude to k topení, klimatizaci, zásobování vodou anebo čerpání odpadních vod? Neboť vyberete-li nevhodné čerpadlo, nemusí nutně fungovat efektivně a může se snadno porouchat. Mnohem více informací naleznete v kategorii Tipy a rady na stránkách společnosti Topení koupelny

www.topeni-koupelny.cz