Řemeslníci pozor – vše můžete nakoupit na jednom místě a výrazně ušetřit!

 

Každý, kdo pracuje v technickém oboru, se jistě setká s jedním problémem – při nákupu nářadí a materiálu často musíte jezdit do různých obchodů. Ztratíte tak nejen svůj čas, ale utratíte i více peněz. Pokud máte podobný problém i vy, potom ho hoďte za hlavu. Nedávno totiž vznikl širokosortimentní e-shop, který má vše, co je pro vykonávání různých řemesel potřeba! Navíc má připravenu i řadu bonusů pro příjemnější a levnější nakupování!

 

Více než 10 000 položek a další přibývají!

Nový e-shop spustila nedávno společnost Obchod pro řemesla, s.r.o. a má hned několik nej. První jedinečností je objem nabízeného zboží. V e-shopu najdete více než 10 000 položek a další jsou neustále doplňovány. Na začátku roku 2014 by položek v e-shopu mělo být až 20 000. Vše je přehledně řazeno do kategorií podle toho, pro jaký druh práce jsou určeny. Navíc každý den přibývají nové produkty. Koupit zde můžete kompletní vybavení do dílny, spojovací materiál, vruty, hřebíky, matice, podložky, upevňovací techniku, ocelové kotvy, chemické kotvení, zámky, akumulátorové nářadí, elektrické nářadí a mnoho dalšího.

 

 

Vše je skladem!

E-shop funguje jako propojení několik skladů a kamenných prodejen. Díky tomu mají všichni zákazníci garanci rychlého dodání vybraného zboží. Většinu položek tak budete mít doma nebo na firmě do tří dnů!

 

Zajímavé bonusy nejen pro registrované

Nakupování v e-shopu vám zpříjemní řada bonusů. Velkou výhodou je, že dopravu zdarma budete mít již při nákupu nad 999Kč. V e-shopu se také můžete registrovat. Díky registraci se vám aktivuje velkoobchodní ceník a poté můžete nakupovat až s dvaceti procentní slevou! To vám jinde rozhodně nenabídnou. Samozřejmostí je potom pomoc při výběru jednotlivých produktů.

 

Užijte si pohodlný nákup nářadí a jiného vybavení na www.obchodproremesla.cz