Osvětlete svou zahradu

Jaro je v plném proudu a přichází čas na odpolední posezení na zahradách. Díky teplému počasí se takové posezení může protáhnout až do večerních hodin. Sedět na zahradě potmě je ale nepříjemné a vy stále hledáte způsob jak osvětlit vaši zahradu? Zkuste solární venkovní svítidla.
 
 
  
  

Dekorativními solární svítidla
Pro svou funkci využívají sluneční energii, která se v solárním článku mění na energii elektrickou. Elektrická energie se potom hromadí v dobíjecím akoumulátoru. Solární světla jsou konstruovány pro použití do exteriéru. Při použití v interiéru by se snížila jejich účinnost. Nejvhodnější umístění je na zahradě, kde je co největší sluneční svit po celý den. Na zahradách většinou je problém s elektrickým proudem, který v interiéru není problém zajistit. Solární svítidla nejsou nijak závislá na elektrickém proudu. Vystačí si s tím, co si sám vyrobí a uschová přes den.

www.luxx.cz

Různé druhy pro různá využití
Dekorativní solární svítidla přes den nijak nenaruší vzhled vaší zahrady a v noci jí příjemně osvětlí. Možnosti výběru jsou veliké. Od volně stojících, přes zápustné do terénu až po světla k namontování přímo do stěny. Také vzhled svítidel je různorodý. Volně stojící svítidla mohou být vyrobeny také jako imitace různých zvířat. Taková dekorativní solární svítidla jistě obohatí krásu vaší zahrady

Více informací a kompletní nabídku solárních venkovních svítidel naleznete na www.luxx.cz.