Chcete koupit byt či dům v Praze? Reby.cz vás musí zajímat!

 

Nabídka bytů i domů v Praze je bohatší než kdekoliv jinde. Každý den se objevují nové nabídky, a tak je pro každého zájemce poměrně těžké se v takovém prostředí orientovat. Současně s tím se naštěstí objevují nástroje, které právě výběr vhodné nemovitosti usnadňují. Mezi nejlepší patří specializovaný portál Reby.cz. Jak může pomoci i vám?

 

Reby.cz nabízí dokonalý přehled

Reby.cz je online realitní portál, který se zaměřuje na nabídky developerských společností. Specializuje se na byty v Praze na prodej a najdete zde i nemovitosti v blízkém okolí města. O všech bytech a domech jsou k dispozici kompletní informace. Dozvíte se vše potřebné o projektu, v rámci kterého byly byty postaveny i o developerské společnosti, která stavbu realizovala, připraveny jsou i informace o lokalitě a samozřejmě i vše důležité o velikosti, poloze a případě i vybavení bytu. Vybírat je možné velmi jednoduše – stačí si vybrat lokalitu, případně zadat velikost bytu a požadovanou cenu, okamžitě se zobrazí seznam volných bytů a bude už jen na vás, který si vyberete. Na portálu se dozvíte i vše potřebné o developerských společnostech a připravena je i poradna, která vám pomůže se ve světě realit lépe orientovat.

TIP: v současné době jsou velmi populární byty Praha 5 v rámci projektů Výhledová, Aurum a Sacre Coeur 2. Značný zájem je také o byty Praha 6 a to zejména díky výhodnosti této lokality.

 

Na co si musíte dát pozor!

Jestliže chcete bydlet v Praze, určitě si musíte dobře vybrat lokalitu. Každá část Prahy je totiž jiná. Zajímat vás musí občanská vybavenost a dopravní obslužnost daného místa, zajímejte se také o bezpečnost, přítomnost škol a možnosti zaměstnání apod. Určitě se také vyplatí jednat rychle. Pokud tedy chcete bydlet v Praze, začněte co nejdříve jednat – jedním ze základních kroků je určitě i vyřízení hypotéky. Jak na to se dozvíte v tomto článku.