Rodinné dřevostavby na klíč – rychle a precizně!

Dřevostavby jsou ideálním řešením rodinného bydlení – tedy pokud chcete funkční a spokojený domov. Dnešní dřevostavby plně splňují i ty nejpřísnější parametry nízkoenergetického bydlení. Uvažujte o nich, inspiraci najdete u RYKOS s.r.o.
Široká nabídka, kompletní servis

Pořizovací náklady na výstavbu dřevostavby nejsou nijak závratné, tedy v případě, že se obrátíte na odborníky, kteří mají se stavbami tohoto typu zkušenosti. Širokou nabídku kvalitních dřevostaveb najdete například u společnosti RYKOS s.r.o., která nabízí hned několik typových řešení pro váš spokojený domov.

Kvalitní komínová stavebnice

Společnost RYKOS s.r.o. nabízí dřevostavby, které jsou postaveny osvědčenou metodou komínové stavebnice, která zaručuje rychlé a současně komfortní bydlení. Doba montáže po převzetí základové desky a podpisu smlouvy je cca 60 dnů! Takovou rychlost budete jinde hledat jen těžko.

Na míru
RYKOS s.r.o. nabízí hned několik provedení dřevostaveb. V nabídce jsou velmi zajímavé jednopatrové i dvoupatrové domy. Stačí si pouze vybrat ten, který nejlépe odpovídá vaší představě ideálního bydlení. Navíc si můžete vnitřní prostory uspořádat zcela podle vás – vše je možné!

Bydlete efektivně. Více najdete na www.rykos.cz.