Vysněný zahradní krb s udírnou!

Je krásný víkendový večer, soudek je již naražen, i moravské vínko doveženo a okolní teplota 20 stupňů nám přímo fandí zůstat venku. K dokonalosti nyní chybí už pouze pořádné občerstvení, nikoli však jednohubky, chipsy a chlebíčky ze stolu. O pořádnou grilovanou či uzenou pochoutku se postará zahradní krb ABX s udírnou. Výprodejová nabídka krbů stále ještě trvá, alespoň u společnosti Topeni – koupelny.

Zahradní krb stále ještě v akci!
krbTomuto večeru, jemuž k dokonalosti scházel jen pořádný flák masa či jiná grilovaná pochutina, již neschází skutečně nic. A nyní se již může pít, slavit a hodovat až do rána! Kde však takovýto kvalitní zahradní krb sehnat? Zde pro Vás máme tip – akční nabídku zahradního krbu ABX, který se hodí pro všechny příležitosti. Nyní o celých 26% levněji!

Pošmáknete si o 26% levněji
Ano, v rámci akční jarní slevy je na skladě ještě posledních pár akčních kusů, proto není nač čekat, pokud právě zvažujete zakoupení zahradního krbu s udírnou. Patříte-li však mezi tzv. „neuďaře“, tedy uzené nemusíte, máte možnost ušetřit ještě více – nabídka obsahuje i pouze zahradní krb bez udírny, který může být Váš za pouhých 14194 Kč. Více informací naleznete na

www.topeni-koupelny.cz.