Plastová okna se hodí i do dřevostaveb

 

Pokud si myslíte, že do dřevostaveb musí za každou cenu přijít pouze Eurookna (dřevěná okna), jste na omylu. Při výběru oken bychom neměli brát ohled na to, z jakého materiálu jsou okna vyrobena, ale jakých kvalit dosahují a za jakou cenu jsou nabízeny. Poměr kvality a ceny by pro nás měl být vždy rozhodující. Je pravdou, že při porovnávání poměru ceny a kvality, dosahují plastová okna lepších výsledků, než ta dřevěná. Za dřevěná okna ve stejné kvalitě, jako plastová zaplatíte mnohem více. Díky dřevěným dekorům moderních plastových oken jsou navíc téměř k nerozeznání.

 

 

Hlavně záleží na kvalitě profilů

V dnešní době se do dřevěných i plastových oken využívají stejné typy izolačních skel. Záleží na vás a na vašich požadavcích, zda do nového okna dáte dvojskla nebo trojskla. Ovšem velké rozdíly jsou v kvalitě profilů, ze kterých jsou plastová okna vyráběna. Právě profily dělají rozdíly v kvalitě oken. Čím kvalitnější je profil, tím je okno odolnější a energeticky úspornější. Velmi vysoké účinnosti a kvality dosahuje prověřený profil Salamander. Tyto profily pochází z dílny specializovaného německého výrobce a svou kvalitou se řadí k nejlepším v celé Evropě. Pokud výrobce využívá k výrobě plastových oken profily Salamander, je to první předpoklad kvalitního okna.

 

 

Kteří výrobci pro plastová okna využívají profily Salamander?

Pro výrobu plastových oken využívá profily Salamander mnoho firem. Ovšem i zde musíme porovnávat zkušenosti firmy a ceny, za které okna nabízí. Pokud hledáte nejlevnější plastová okna s vysokou kvalitou a se spolehlivostí od stabilního výrobce, obraťte se na společnost CEDERA s.r.o. Ta se mezi výrobci plastových oken řadí na přední příčky. Hlavními přednostmi oken od této firmy je skvělý poměr ceny a kvality, množství zkušeností a pečlivost v každém detailu.

 

Jak má probíhat postup při výběru plastových oken a návod na jejich montáž najdete ZDE.