RYKOS s.r.o. představuje svou nabídku pro rok 2012

Společnost RYKOS s.r.o. – největší regionální výrobce nízkoenergetických dřevostaveb, zahradního nábytku a dřevěných doplňků pro dům a zahradu představuje svůj nový katalog pro rok 2012, najdete v něm mnoho zajímavostí…Inspirujte se i vy!

 

 

Profesionálové v každém detailu
Společnost RYKOS s.r.o. využívá pro svou práci – tedy pro realizace dřevostaveb nebo jiných produktů – výhradně prvotřídní dřevo a jejich charakteristikou je i nejjakostnější řemeslné zpracování a profesionální montáž. Pro rok 2012 představuje hned několik typů dřevostaveb, které by rozhodně neměly vaší pozornosti uniknout.

www.rykos.cz

Stačí si vybrat, ostatní řešit nemusíte
Společnost RYKOS s.r.o.působí po celé České republice a nabízí vám kompletní dodávku všech dřevostaveb. Stačí si tak vlastně jen vybrat a těšit se na váš nový dům. V katalogu pro rok 2012 najdete všechny typy moderních dřevostaveb, které nyní RYKOS s.r.o. nabízí. Jedná se například o dřevostavbu Tomík 5, která je určena pro celoroční obývání o velikosti 6,5 x 8,25 m, která se vyznačuje nádherným designem, naleznete zde také dřevostavby v podobě bungalovu – jedná se o typy Tomík 6 a Tomík 7. V katalogu si můžete také vybrat dřevěné přístřešky pro auta, rekreační chaty, zahradní domky a řadu dalšího…Kromě nových domů nabízí RYKOS s.r.o. i profesionální rekonstrukce starších objektů. Všechny domy v nabídce lze také dispozičně upravit podle vašeho přání.Co chtít více?

Pokud toužíte po kvalitním bydlení v dřevostavbě, potom neváhejte a obraťte se právě na společnost RYKOS s.r.o. Kontaktní údaje a řadu dalších informací o jejich produktech najdete na

www.rykos.cz