Bydlet už můžete kdekoliv, díky společnosti MOBILE POINT CORPORATION a.s.!

Doba neuvěřitelně pokročila a tak mnoho lidí již nebydlí v panelovém domě, ale například v nízkoenergetickém baráčku nebo hausbótu, anebo zrovna v mobilním domku od společnosti MOBILE POINT CORPORATION a.s. Mobilní domy totiž také patří k stále více oblíbenějším způsobům řešení bydlení, a to hlavně díky nízkým pořizovacím nákladům, za které bude ráda i Vaše peněženka.
  

Ekologické, funkční, kvalitní a zároveň rychlé
Domy od společnosti MOBILE POINT CORPORATION a.s. zaručují velmi vysokou funkčnost i výdrž a to díky systému „Platform-Frame“, ve kterém jsou vyrobeny. Díky dřevěné rámové konstrukci jsou zaručeny vynikající tepelně izolační vlastnosti a také maximální šetrnost k životnímu prostředí. Další výhodou je i způsob jejich stavby. Ta je totiž neuvěřitelně rychlá, poměrně snadná a přesto kvalitní. Hlavně pokud stavíte s profesionály jako je firma MOBILE POINT CORPORATION a.s.

accamera 7

Další výhoda? Přizpůsobení Vašeho bydlení na míru
Konstrukce mobilních domů jsou maximálně přizpůsobivé všem Vašim požadavkům a tak není nic překážkou. Sami si můžete navrhnout velikosti místností a jejich využití! Mobilní domy se hodí i na stavbu větších dispozic, přístavby a nadstavby na rovné střechy. Důkazem toho je i realizace výstavby mateřských škol, domovů pro seniory či kancelářských prostor.

A proč zrovna MOBILE POINT CORPORATION a.s.?
Tato firma si za dobu své působnosti na trhu nasbírala již mnoho zkušeností a svým zákazníkům je k dispozici i na bezplatné telefonní lince 800 73 73 79 . Tým odborníků z řad architektů Vám bezplatně připraví studii šitou přímo na Vás! Regionální zastoupení mají po celé České republice. Již v minulém roce vystavovali svůj mobilní dům na veletrhu FOR ARCH, FOR INTERIOR a FOR TOYS. Letos zahájili sezónu veletrhem FOR WOOD jež proběhl 8 – 11.2 v Praze Letňanech. Dále se zúčastnili i výstavy Dřevostavby 2011, jež 26.2. právě skončila v Praze Holešovicích. Více informací se dozvíte na www.mobile-point.cz, nebo na již zmíněné bezplatné telefonní lince.

www.mobile-point.cz