Proč byste doma měli mít dryperátor i vy?

Každá věc nebo pomocník, který dokáže ulehčit domácí práci, je jistě vítanou změnou. Mezi zajímavé vychytávky pro každou domácnost se řadí právě dryperátor. Toto zařízení ulehčí sušení prádla, stane se ozdobou koupelny a dokonce pomůže i s jejím vytápěním. Co je dryperátor?
 
Unikátní konstrukce přináší úlevu i úsporu
Dryperátor je název pro sušící skříň, která přináší revoluci v oblasti sušení prádla. Díky dryperátoru se totiž jednou provždy zbavíte nevzhledných sušáků a nebudete se muset trápit tím, že vám prádlo v případě nepříznivého počasí schne i několik dní a tak zasmrádne. Dryperátor je vlastně skříň bez zad, která se umisťuje na stěnu – nejlépe v blízkosti pračky, abyste prádlo nemuseli nikam složitě přenášet. V dolní části skříně se nachází výkonný tepelný výměník, který se připojuje k rozvodu topení. Výměník zajišťuje přívod teplého vzduchu. Dryperátor je také vybaven ventilátorem pro lepší cirkulaci vzduchu po celé skříni. Ve skříni se nachází důmyslný věšákový systém, na který pověsíte oblečení. Vše bude dokonale suché vždy, když budete potřebovat. Dryperátor můžete použít i k vyvětrání načichlého prádla.
 
Dryperátor jako funkční ozdoba
Korpus skříně je vyroben z odolného lamina, takže bez problémů odolává zvýšené vlhkosti, která v koupelně je. Standardně je dryperátor dodáván v bílé barvě, ale pokud budete chtít, může být ozdoben i rozličnými motivy díky foliovému tisku. Dvířka může ozdobit i stříbrné, šedé nebo bronzové zrcadlo. To už záleží jen na vás a na vašem vkusu.
 
Sušte prádlo efektivně i vy. Více informací najdete na www.dryperator.cz