Provázkové žaluzie – vychutnejte si hru světla a stínu

Žaluzie patří mezi nejoblíbenější druhy stínící techniky a není to náhoda. Žaluzie totiž mohou efektivně zakrýt velká i malá okna a jsou také zajímavé svým designem. Mezi nepraktičtější druhy žaluzií patří právě ty provázkové…jaké jsou jejich výhody?

 

 

 

Žaluzie pro všechny prostory
Nejvýraznější výhodou provázkových žaluzií je jejich široká variabilita použití. Žaluzie se hodí na velké i menší plochy a dokáží vytvořit velmi efektivní stín. Sluneční paprsky proti nim zkrátka nemají šanci. Díky tomu se provázkové žaluzie hodí nejen do domácností ale například i do kanceláří nebo školních učeben – zkrátka všude tam, kde je potřeba efektivně stínit.

www.rolrols.cz

Žaluzie pro moderní vzhled a snadnou obsluhu
Provázkové žaluzie jsou také charakteristické svým moderním vzhledem. Je možné je mít hned v několika barevných provedeních a barvy lze dokonce i kombinovat. Díky provázkovým žaluziím tak můžete v interiéru vytvořit zajímavý prvek. Mezi pozitivní vlastnosti těchto žaluzií patří i jejich snadná obsluha. Provázkové žaluzie jsou stálobarevné a vyrábějí se ze 100% polyesteru nebo v kombinaci bavlnou. Jsou tedy i velmi odolné, poslouží vám řadu let bez známek opotřebení.

www.rolrols.cz

Široká nabídka žaluzií
Nabídku provázkových žaluzií pro vás připravila společnost ROLROLS s.r.o. V jejich nabídce najdete ale i další druhy stínící techniky. V nabídce jsou markýzy, dřevěné žaluzie, žaluzie Plisé, Japonské posuvné stěny a mnohem více.

Kompletní nabídku najdete na www.rolrols.cz.