Samolepící fólie – trend posledních let

 

Pokud se podíváme na dekorace interiérů z moderního hlediska, zjistíme, že lidé mají rádi rychlé, efektivní a designově nadčasové produkty. Samolepící tapeta je nedílnou součástí této ideologie, ohromný výběr motivů a snadná aplikace jim zaručují neskutečnou oblíbenost. Vybrat si můžete z několika variant a možností použití. Samolepící tapeta není jen nástrojem pro zakrývání chyb. V dnešní době jde o sympatický prvek, který se hodí do jakékoliv místnosti k dotvoření celkové atmosféru unikátního interiérového konceptu.

 

glasZrcadlová samolepící fólie

Chcete vytvořit věrohodnou iluzi zrcadlového odrazu na vámi vybraném místě? Není nic jednoduššího než využít nerozbitného skla v podobě zrcadlové samolepící fólie. Člověk na první pohled nerozezná rozdíl od klasického zrcadla.

Zrcadlová samolepící fólie se dá nařezat na jednotlivé díly nebo ji můžete využít v celku. Zde záleží jen na vaší individuální potřebě a specifických požadavcích. Samolepící zrcadlová fólie se dá využít jako ochrana prosklených dveří a oken.

 

Fototapety do kuchyně

Fototapety mezi kuchyňskou linku jsou velmi vítaným produktem. Velkou výhodou je naprosto čistá aplikace a její realizační nenáročnost. Samolepící fototapety z této kategorie jsou určené primárně pro lepení mezi pracovní desku a horní skříňky kuchyně.

Pokud hledáte unikátní vylepšení své kuchyňské linky, vyberte si jednu z mnoha variant přímo od největšího poskytovatele fototapet v Čechách. Další nespornou výhodou je i jejich snadná údržba. Laminovací tapety lze čistit standardním přípravkem a kartáčem.

 

Pokud vás zajímají i další informace ohledně fototapet a samolepících produktů, navštivte internetové stránky prodejce na adrese fototapeta.cz/