Satjam dokazuje, že i novinky na trhu mohou být rychle oblíbené

 

Česká povaha je vůči zcela novým produktům na trhu poněkud skeptická a málokdy novinkám opravdu důvěřujeme. Raději se spokojíme s takovým produktem, u kterého máme kvality vyzkoušené. K této opatrnosti je mnoho důvodů, protože některé novinky opravdu nedosahují potřebných kvalit a raději volíme osvědčený produkt. Toto pravidlo se týká snad všech oblastí trhu a ani střešní krytiny nejsou výjimkou. I zde jsme nedůvěřiví a skeptičtí. Pokud ale novinky prokáží svou vysokou kvalitu a odolnost, není důvod k ostychu. To dokazuje také střešní krytina společnosti Satjam, vyráběná z hliníku – Satjam ALUMAT.

 

satPoptávka je stále vyšší!

Tento unikátní materiál pro výrobu střešních krytin byl na trh uveden teprve v loňském roce, ale poptávka stále sílí. Mezi hlavní přednosti slitiny ALUMAT patří především kvalita materiálu. Největší zastoupení v této slitině má hliník (aluminium), který je doplněn o vyvážený poměr hořčíku a manganu. Samotný materiál disponuje vysokým stupněm odolnosti a dlouholetosti, ale ještě je doplněn povrchovou úpravou na bázi polyesteru. Díky tomu vzniká střešní krytina, která vyniká vysokou jakostí, dlouhou životností a extrémní odolností.

 

Ve dvou variantách povrchové úpravy

Střešní krytina z těchto materiálů je možné vybírat ve dvou provedeních povrchových úprav. Konkrétně se jedná o úpravy Alumat a Alumat Stucco. Oba materiály mají stejnou pevnost a odolnost. Alumat Stucco nemá povrch hladký, ale do tvaru reliéfu. Krytina tak dokáže ještě více snížit hlučnost při dešti a zvyšuje eleganci. Tento materiál se zatím využívá k výrobě dvou druhů střešních krytin. Konkrétně se jedná o střešní krytinu SATJAM Grande Plus a SATJAM Roof Classic. Oba druhy patří v sortimentu Satjam mezi nejvyužívanější.

 

jamRozšířená je i nabídka barevného provedení

Zatímco při uvedení tohoto unikátního materiálu na trh, byl nabízen pouze v barevném provedení červené a hnědé, v současnosti je nabídky mnohem pestřejší. Bylo jasné, že ne každý bude na svůj dům chtít jen červenou nebo hnědou střechu. Základní barvy, tedy červená a hnědá, proto byly rozšířeny také o odstíny RAL 7016 tmavě šedá v hladkém provedení Alumat, RAL 7016 tmavě šedá v provedení Stucco a RAL 9005 černá v provedení Stucco. Nyní si může vybrat opravdu každý.

 

Více informací o těchto hliníkových krytinách naleznete zde www.satjam.cz