Lankové systémy přinesou světlo do každého prostoru – vypadají úžasně!

 

Způsobů, jak vnést do místností světlo, je hned několik. Použít můžete jedno centrální osvětlení, využít můžete bodová světla či LED pásky, často se využívají také stojací lampy či lampičky. Jedno řešení ale poráží všechny ostatní – jedná se o nové super moderní lankové systémy. Nejenže vypadají skvěle, ale je s nimi možné efektivně osvětlit téměř všechny prostory. Jak fungují a jaké se nabízejí možnosti?

 

lanoBezproblémová instalace, maximální efektivita

Lankový systém se dá použít téměř všude. Vyřeší i osvětlení v hůře dostupných místech jako jsou šikmé stropy nebo třeba i rohy místností. Systém lanek se totiž jednoduše instaluje ke stropu a světla ne něm visí. Se světly jde snadno manipulovat, takže světlo dostanete přesně tam, kde ho chcete mít. Při použití otočných prvků můžete pomocí pouze jedné jediné instalace rozsáhle osvítit také kompletní obytné prostory. Lankové systémy světla je možné využít k bodovému nasvícení i k osvícení celé místnosti. Realizovat je možné také nepřímé akcenty světla, i závěsné kývavé světelné efekty pro osvětlení pracovních ploch nebo jídelních stolů. Lankové systémy se díky tomu stávají i velmi zajímavým designovým prvkem místnosti. Použít je můžete i na stěnu.

 

lanoJaké možnosti se nabízejí?

Lankové systémy je možné mít v mnoha různých variacích. Od sebe se liší především designem a délkou závěsu svítidla. Super designovou záležitostí je Lankový systém EasyPower 210. Svítidlo je vyrobeno z moderního matného chromu, takže vypadá opravdu luxusně. Zdrojem světla je halogenová žárovka, která se vyznačuje skvělou svítivostí a dlouhou životností. Mezi designové lahůdky patří i Lankový systém sklo-Combi 100 s výraznými svítidly.

Objevte i vy efektivitu a krásu lankových systémů. Kompletní informace i bohatou nabídku najdete na www.rajsvitidel.cz