Soutěžte s Českou ložnicí o víkend v luxusním hotelu

Pokud si čas od času rádi zasoutěžíte o hodnotnou výhru, společnost Česká ložnice pro Vás přichystala další skvělou příležitost. Hlavní cenou je totiž víkend v luxusním hotelu. Co je potřeba udělat? Ano, týká se to nábytku, kterým se Česká společnost výhradně zabývá. A není to vůbec nic složitého.

 
  

 

 

Chcete vyhrát víkend i Vy? Tak vyhrajte!
Jaká jsou pravidla této hry? Jsou velice jednoduchá, skládají se pouze ze 3 kroků. Prvním krokem je nápaditě vyfotit jakýkoli výrobek od společnosti Česká ložnice. Může to být postel z masivu, skříň, stolek, studentský pokoj nebo celá řada dalších výrobků. Snažte se, aby byl obrázek co nejkreativnější, což Vás k výhře notně přiblíží.

ložniceložnice

Na co ještě čekáte?!
Tuto fotografii poté vložte na zeď společnosti na Facebooku. A následně už je jen na Vás, kolika přátelům napíšete, aby Vám pomohli k výhře. Bude-li fotka opravdu dobrá, pomohou Vám k výhře i lidé, které neznáte. Čím více lidem se totiž bude fotka líbit (neboli dostane palec nahoru, čili lajk), tím blíže budete Vy k výhře. Kdo bude mít 31.10.2012 nejvíc lajků, vyhraje hlavní cenu – víkend v luxusním hotelu na Šumavě, konkrétně v Hotelu Kašperk.

hotel kašperkhotel kašperk

Až do 31.10.
Může se zdát, že do konce října zbývá ještě mnoho času, ale… Čím dříve se do soutěže zapojíte, tím větší šanci vyhrát máte. Více informací o soutěži a kvalitním nábytku do každé České ložnice naleznete na

www.ceskaloznice.cz.