Jaká čistírna odpadních vod je ta správná?

 

V oblasti výroby čistíren odpadních vod je nabídka pestrá. Ačkoli tyto výrobky vykonávají stejnou funkci, každý výrobce má svá specifika. Někteří výrobci spoléhají na nízkou cenu, ovšem je ochuzená kvalita. Jiní zase nabízejí kvalitní výrobky, ale jejich cena je přehnaná. Nejvyhledávanější variantou je zakoupení kvalitní čistírny odpadních vod za přijatelné ceny. Přesně tyhle modely vám nabízí společnost Ekoplast.

  

Ekoplast nabízí vysoce kvalitní čistírny odpadních vod za příjemné ceny
Společnost Ekoplast čističky Telč nabízí svým zákazníkům vysoce kvalitní čistírny odpadních vod. Základem každé čističky je kompaktní celoplastový kontejner z polypropylenu. Tento kontejner je dělený přepážkami na jednotlivé funkční prostory. Přepážky dělí čistírnu na usazovací a dosazovací prostor, aktivace, skladovací prostor pro kal. Díky tomu dosahují čističky Ekoplast vysoké účinnosti. Jejich účinnost může být až 98,4%.

 

čov

 

Ekoplast nabízí čističky pro každou domácnost
Samozřejmostí u společnosti Ekoplast je také široká nabídka velikostí i modelů čističek. Nezáleží na tom, jestli vaši domácnost obývají 3 lidé nebo 20 lidí. Ekoplast vám vždy nabídne takovou čističku, která vám bude dokonale vyhovovat. Při objednání čistírny vám pracovníci Ekoplast přijedou zdarma čističku usadit, zapojit i zprovoznit. Provedou také odborné školení o jejím provozu. Jediné co budete platit je doprava, která činí 10Kč/km z Telče. Pokud hledáte čističky Počátky, čističky Studená, čističky Strmilov, čističky Kunžak, čističky Dačice, čističky Želetava nebo čističky Brtnice, je Ekoplast rozhodně správnou volbou.

 

Kompletní informace o čističkách Ekoplast naleznete na www.ekoplast.cz