„Tapety od kterých neodtrhnete zrak“

Společnost ENTRADA Vám přináší novinku ze světa španělského designu v podobě autorských tapet. Jedná se o šest kolekcí značky Tres Tintas Barcelona, které navrhli špičkoví designéři z rozličných oborů od ilustrace přes módu až po reklamu.

Kolekce Wall-à-porter využívá prvky ze světa dámské módy a převádí je na papír. Za vytvořením této kolekce stojí známí designéři, mezi jinými např. La casita de Wendy a Txell Miras Kolekci tapet doplňují exklusivní potištěné textilie, které značí začátek nové éry.

9 SELVAS DE MARISCAL je řada tapet s velkou uměleckou hodnotou a výborným technickým provedením. Tvůrce kolekce Javier Mariscal experimentuje s novými způsoby dekorace stěn současným designem.

Tapety ALL CITY se ponořují do současné městské kultury a to pod taktovkou Inucuo The Sign Estudio. Toto mladé studio vykonává výbornou práci ve slučování různých jazyků, stylů a technik městského umění a aplikuje je na interiérový design.


DÉJÀ VU předvádí talent pěti designérů a ilustrátorů, kteří pocházejí z nejrozličnějších oblastí designu, a každý z nich může nabídnout vlastní osobní tvořivý přístup. Tato heterogenní kolekce má schopnost vyvolat u celé generace efekt „Déjà-vu“, generace, která si zdobila stěny svých pokojů designy, které tito umělci geniálně přizpůsobili dnešní době.

REVIVAL je reedicí řady designů ze šedesátých a sedmdesátých let. Kolekce, která nás přenese do zlatého věku tapety v Evropě a která po začátku nového tisíciletí opět převzala vedoucí roli interiérového designu.

Sophie von Fürstenberg . Tyto výtvory by nespatřily světlo světa nebýt jediné vnučky této velké dámy, která předběhla svoji dobu. Ta pověřila společnost Tres Tintas vdechnutím nového života dědictví její babičky.

Společnost ENTRADA Vám prostřednictvím exkluzivního zastoupení autorských tapet značky Tres Tintas, které získala v roce 2010,  nabízí rozmanitý celek kvalitních tapet, jež vdechnou osobitý styl Vašemu interiéru.

 

ENTRADA  inspiration
Nové Semilasso, Palackého tř. 124
612 00 Brno-Královo Pole
PO-PÁ 8.oo-16.oo

talaskova@entrada-interier.cz


www.entrada-interier.cz