Jak se účinně „zazipovat“ před sluncem i hmyzem?

Markýza Screen Zip od firmy Bohemiaflex CS je ideálním stínícím řešením pro okna všech obytných domů. Tento větru odolný stínící systém poskytuje zároveň účinnou ochranu před hmyzem a chrání místnosti před UV zářením. Navíce dokáže i výrazně uspořit využívání klimatizace.

 

  

  

Svislá moderní markýza Screen Zip je ideálním celoročním kabátkem pro všechna okna Můžete ji mít ve 4 atraktivních odstínech – bílé, krémové, šedé a antracitové. Potah tvoří super odolné tkaniny z polyesterových nebo skleněných vláken, které zajišťují potřebnou ochranu před rozmary počasí a slunečními paprsky. Tkaniny zároveň umožňují průnik denního světla, zabraňují přehřívání interiéru a vniku nežádoucího UV záření.

markýza

Unikátní systém zipu u markýzy Screen Zip zajišťuje 100% napnutí potahu a zamezuje vzniku mezery mezi ním a kolejnicemi, tudíž je zároveň ideální ochranou proti hmyzu.

Markýza Screen Zip se velmi lehce ovládá, protože ji celohliníková konstrukce a potah je navíjen elektromotorem. Hodí se i pro velké skleněné plochy – maximální rozměr markýzy je 5 metrů v délce i šířce.

Více na www.bohemiaflex-cs.cz