Speciální přípravky na trvanlivý nátěr vašeho dřevěného domu

Jestliže patříte mezi vlastníky dřevěného domu, potom jistě víte, že čas od času je nutné provést nátěr, který dodá dřevu jeho zašlou krásu. Na různé druhy dřeva se hodí různé typy nátěrů. Pokud chcete mít jistotu kvality, potom byste měli sáhnout po speciálních nátěrech od společnosti Flügger s.r.o.

Řada Aqua přináší ideální řešení
Společnost Flügger s.r.o. nabízí jedinenčné nátěry na dřevo, které vyrábí dánský koncern Flügger A/S. Nátěry se vyznačují vysokou kvalitou a současně i variabilitou použití. Pro nátěry dřevěných domů se nejlépe hodí nátěry z řady Aqua, které mají vyšší kvalitu než tradiční lazurovací laky na dřevo a jsou šetrnější k životní prostředí, protože neobsahují žádná rozpouštědla.

Tři různé možnosti řešení
Do řady Aqua patří nátěr Flügger 95 Aqua, který zvolíte, pokud chcete zachovat originální vzhled dřeva a jeho strukturu. Nátěr Flügger 95 Aqua zároveň zdůrazňuje kresbu dřeva, protože obsahuje nejlepší složky na bázi oleje a vody – díky tomu si dřevo uchovává svůj odstín na dlouhou dobu. Do řady patří také lak Flügger 96 Classic. I tento lak uchová původní vzhled dřeva, zvýrazní jeho kresbu a navíc zajistí pololesklou povrchovou úpravu. Lak Flügger 96 Classic ochrání dřevo před vlhkostí a vysycháním dřeva. Třetím přípravkem řady Aqua je Flügger 98 Aqua – jedná se o krycí lazurovací lak na dřevo, který překryje původní barvu dřeva, ale zároveň nepotlačí jeho strukturu. Flügger 98 Aqua má výtečnou mrtvost a je mimořádně vhodný, pokud chcete změnit barvu, včetně dřeva předtím ošetřeného lazurovacím lakem.

painter - copy96classic - copy

Nabídka je mnohem širší
Vyjma špičkových lazurovacích laků najdete v nabídce u Flügger s.r.o. také celou řadu kvalitních dekorativních nátěrů, tónovacích past, lazurovacích laků na dřevo, malířského nářadí, tapet a jiných materiálů pro dekorativní úpravy interiérů a exteriérů domů, chat, aj.

Kompletní nabídku najdete na www.flugger.cz