Odolná hydroizolace jedině od Hizol s.r.o.

Pokud jste někdy zažili doma prosakující vodu, jistě Vám nemusíme popisovat, o jak závažný problém se jedná. Je to tak? Zda jste tento problém nikdy nezažili, buďte rádi, ale pro jistotu se o možnostech kvalitní hydroizolace informujte – člověk nikdy neví, kdy se mu tyto informace mohou hodit. A právě s hydroizolací profesionálně poradí společnost Hizol.

 

Rozlučte se s průsakem vody jednou provždy!
Nejen vlhnoucí zdi, ale i další nežádoucí důsledky nežádoucího prosakování vody mohou majiteli domu způsobovat denně vrásky na obličeji. Kdo se s průsaky již setkal, jistě nyní souhlasně přikyvuje. Je však čas na všechny tyto průsaky zapomenou jednou provždy. K tomu Vám pomůže společnosti Hizol a její hydroizolační systém. Stojí na kvalitách fólie ARKOPLAN z měkčeného PVC, které je vyráběno přesně pro hydroizolační účely. A je úplně lhostejné, zda je máte zájem instalovat na plochou či šikmou střechu, terasu či bazénu a jezírka. Společnost Hizol je dokonce schopna řešit hydroizolaci kalových nádrží proti nejrůznějším látkám.

hydroizilacehydroizolace

Fólie ARKOPLAN – hydroizolační držák
Fólie ARKOPLAN je připravena snést i maximální namáhání atmosférickými vlivy a teplotami od -30°C do +80°C. Dokonce ji lze instalovat v libovolném počasí. Pro více informací o možnostech špičkové hydroizolace doporučujeme navštívit oficiální stránky

www.hizol.cz.