Srubové chaty se stávají oázou klidu

 

Moderní uspěchaná doba nastavuje stále nelítostnější tempo. Někdo ho celkem obstojně zvládá a těm dalším již pozvolna přerůstá přes hlavu. Časově náročné zaměstnání, do toho výchova dětí, problémy v rodině. Kdy se konečně nadechnete? A co takhle vykročit tou správnou nohou naproti k zaslouženým chvílím plným odpočinku a psychické pohody? Srubové chaty jsou skvělou volbou pro všechny hledající zájemce, kteří se chtějí konečně vymanit z toho nepříjemného stresu. Srubové chaty poskytují skvělé zázemí pro načerpání tolik potřebné energie. Obraťte se na společnost Wood Life, která nabízí výstavbu srubových staveb s více jak stoletou zárukou životnosti.

 

Dřevěné srubové chaty na klíč

Nemusíte zrovna disponovat větším množstvím času. Srubové chaty vám společnost vyhotoví na klíč přesně podle vašich individuálních požadavků a představ. Ve standardní objednávce balíček obsahuje impregnovaný podkladní a podlahový rošt. Používají se výhradně kvalitní podlahové palubky a záklop střechy z hoblovaných palubek.

Pokud to bude ve vašem zájmu, dá se za malý poplatek přiobjednat tepelná izolace střechy, podlahy nebo střešní krytina. Nezapomíná se ani na klempířské práce nebo na natěračské. Podívejte se na fotky ze stavby srubové chaty na stránkách společnosti.

 

Víkendový srub

Víkendový srub je určený pro všechny, kteří hledají alespoň minimální útěchu a útočiště před shonem moderní civilizace. Víkendové sruby se vyrábějí z vysušeného smrkového dřeva, které je navíc kvalitně opracované, čímž se přirozenou cestou navyšuje celková životnost stavby.

Víkendové sruby se prodávají dle již vyhotovených projektů nebo je možné do celé výstavby zasáhnout svými vlastními požadavky. Ke každému srubu vám společnost navíc vypracuje dokumentaci ke stavebnímu povolení a ohlášení stavby.