Spárovky od BRENUS s.r.o. v několika druzích kvality

Kvalitní spárovka byla na českém trhu nedostatkovým zbožím do chvíle, než se do jejich výroby pustila společnost BRENUS s.r.o. Jejich nabídka kvalitních spárovek rozhodně stojí za pozornost.

Pro profesionály i kutily
Společnost BRENUS s.r.o. nabízí všechny druhy spárovek pro profesionály, ale v jejich nabídce najdou své i všichni domácí kutilové. Spárovky z jejich dílny jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraného prvotřídního dřeva. BRENUS s.r.o. vyrábí spárovky z běžně dostupných dřevin jako je dub, ořech, třešeň, javor, jasan a další. V nabídce najdete ale i spárovky vyrobené z neobvyklých dřevin jako je wenge, ovangol, sapeli, merbau a další. Spárovky z těchto dřevin jsou charakteristické svou extrémní odolností a chlubí se i netradičním designem.

www.brenus.czwww.brenus.cz

Několik variant
Spárovky musí zapadnou do interiéru, a protože je každý interiér jiný, nabízí společnost BRENUS s.r.o. své spárovky v několik provedeních a variantách kvality. V jejich nabídce najdete spárovky čisté, rustikální, se suky pro vylití voskem, případně cínem nebo kombinaci těchto vlastností. Záleží pouze na vás, které si vyberete.

Velké množství není problém
Pro společnost BRENUS s.r.o. není problém vyrobit vám přesně tolik kusů spárovek, kolik budete chtít. Zakoupit můžete jednu ale i desítky. Kromě spárovek umí společnost BRENUS s.r.o. vyrábět i biodesky a lepené nebo hoblované hranoly. Vše samozřejmě také v prvotřídní kvalitě.

Kompletní nabídku společnosti BRENUS najdete na www.brenus.cz.