Jak vybrat ty správné interiérové dveře v Olomouci?

 

Dveře patří mezi základní vybavení každé novostavby. Mají velký podíl na celkovém vzhledu domácnosti a také na jejím komfortu při využívání. V posledních letech je přikládán stále větší význam především designové stránce dveří. A to jak interiérových, tak vstupních dveří. Plánujete výstavbu nového domu v Olomouckém kraji a potřebujete najít specializovaného prodejce pro dveře? Přímo v Olomouci je takový obchod.

 

Stačí navštívit obchod Gorgony

Přímo v Olomouci se totiž nachází obchod Gorgony s.r.o. Tato firma je specialistou pro vybavení interiéru a především jeho dvou oblastí. První oblastí jsou podlahové krytiny a druhou oblastí jsou dveře a zárubně v Olomouci. Dveře a zárubně v nabídce Gorgony pochází od kvalitního výrobce – značky PRÜM. Jedná se o prestižní německou značku, která v oblasti dveří vyniká především kvalitou vstupních materiálů, moderním zpracováním a také velmi širokou nabídkou druhů a typů dveří. A všechny aktuální modely z nabídky PRÜM můžete najít právě u Gorgony.

 

Jaké druhy je možné vybírat?

Jak již bylo řečeno, v nabídce Gorgony je možné vybírat hned několik typů interiérových dveří. Prvním druhem jsou dveře – dýha. Tento druh dveří je typický kresbou přírodního dřeva hned několika druhů. Další alegorií jsou dveře – lamino. Ty jsou na pohled stejné, jako dveře dýha nebo z masivu, tedy imitují přírodní dřevěný vzhled a mají vysokou odolnost proti otěru. Dále pak nechybí ani foliové dveře, které jsou cenově příznivé a velmi snadno se udržují. Poslední kategorií jsou lakované dveře akrylovým lakem. Ten dodá dveřím nádherný vzhled a nadstandardní odolnost proti poškození oděrem. V nabídce ale nechybí ani kategorie výprodej interiérových dveří. V této kategorii je možné vybírat dveře do interiéru až se slevou 90%, což u jiných prodejců budete hledat jen velmi těžko.

Kompletní nabídku dveří najdete na gorgony.cz.