Stavoinvest Group, firma preferující kvalitu před kvantitou

Stavoinvest Group můžete důvěřovat, jelikož tato firma je založená na vynikajících schopnostech a kvalitě zkušených stavbyvedoucích. Preferují v první řadě kvalitu a spokojeného zákazníka. Kvantita tak pro ně není vůbec důležitá. Stavoinvest Group se zaměřuje na individuální výstavbu rodinných domů v energeticky úsporných a nízkoenergetických parametrech. Při stavbě jsou zajištěni perfektní spolupracující a zruční topenáři, instalatéři, elektrikáři, klempíři, obkladači a kameníci.

Vzorové rodinné domky

Firma Stavoinvest Group se specializuje hlavně na stavbu rodinných domků. Mají pro Vás připravených více než 1 400 typových projektů. Na jejich stránkách také naleznete fotografie nejoblíbenějších jednopodlažních, ale i dvoupodlažních rodinných domků. A také se lze podívat na již vystavěné domky s garáží a bez ní. Pokud však chcete provést úpravy projektů dle Vašich představ, žádný problém! Firma Stavoinvest Group totiž respektuje Vaši jedinečnost a jsou proto pro Vás připraveni provést úpravy projektů dle Vašich představ a to zcela zdarma. Stavební materiál pro rodinné domy je pak představen na jejich oficiálních stránkách v rubrice Stavební systémy.

jednopodlažní  dvoupodlažní

Europanel – jedinečný materiál pro stavbu

Firma Stavoinvest Group také nabízí stavby z ještě ne moc známého europanelu. Pro objasnění, europanel je komplexní systém, který na sebe velmi dobře navazuje a při stavbě přináší mnoho předností. Jedná se například o zrychlení a zefektivnění Vaší stavby, nebo vynikající tepelnou izolaci.

europanel

Pro více informací navštivte www.stavoinvestgroup.cz.