Solární světla na zahradu aneb moderní technologie, kterou si s sebou můžete vzít třeba i pod stan!

Dny letní dovolené nabízejí spoustu příležitostí k cestování a objevování nových míst. Máte-li jen trochu dobrodružnou povahu, určitě máte již svoje oblíbená místa pro stanování nebo si alespoň užíváte vlahých letních večerů na vlastní chatě. A právě vhodné osvětlení vám v obou případech dokáže skvěle pomoci.

 

Solární světlo si poradí i tam, kde je elektřina nedostupná

Milujete stanování pod širým nebem, ale z hlediska bezpečnosti nejste příliš nadšení z otevřeného ohně nebo petrolejových lamp? Nedivíme se vám a doporučujeme místo nich moderní a praktické solární osvětlení. Díky solárnímu panelu a dobíjecímu akumulátoru ho jednoduše nabijete přes den a večer se samo od sebe díky snímači okolního jasu rozsvítí.

Specializované solární lampy pro stanování vydrží svítit až 20 hodin (oproti tomu solární světla a lampy na zahradu mají obvykle výdrž pouhých 12 hodin), a navíc přináší i celou řadu dalších vychytávek. Sehnat tak můžete například model s:

  • napájením za pomoci USB
  • regulací intenzity světla
  • až 10x větší svítivostí oproti klasické petrolejové lampě

Váš bodyguard má jméno solární lampa

Osvětlení stanu nebo jeho okolí se postará o vaše bezpečí v mnoha ohledech. V první řadě vám umožní zorientovat se i během hluboké noci v případě, že si potřebujete jednoduše odskočit nebo vás vyrušil neznámý zvuk. A případným zlodějům dá navíc vědět, že tady se za anonymní závoj tmy rozhodně neukryjí, takže si budou muset pro své počínání vybrat mnohem jednodušší cíl.

 

Přenosné solární osvětlení využijete i na chatě

Na svém letním sídle si  zase za pomoci solárních lamp můžete osvětlit třeba cestu k suchému záchodu nebo díky nim zvýraznit ta nejkouzelnější zahradní zákoutí – okolí rybníčku nebo záhon s rozkvetlými nocenkami. Estetika zahrady se tak rázem posune o několik úrovní výš a vám bude taková atmosféra dělat zcela jistě jen a jen radost.