Facelift vaší kuchyně

 

Tu a tam odřené, vyšlé z módy nebo jen okoukané skříňky vaší kuchyňské linky už nějaký čas volají po radikální změně. Zatím se však vždy našel důvod, obvykle ekonomický, proč se do rekonstrukce kuchyně nakonec nepouštět. A možná vás i v duchu napadlo, zda by nestačilo vyměnit pouze jednotlivá dvířka skříněk, jen jste netušili, že je to opravdu možné. Na stránkách www.novadvirka.cz vám tuto možnost nabízí firma GRENA – s jednoduchým konfigurátorem si vyberete z celkového množství 76 barev, dekorů dřeva či metalických odstínů, z desítek tvarů dvířek plných či vyplněných sklem a z několika druhů uchycení. Kuchyňská dvířka GRENA si na míru prostřednictvím www.novadvirka.cz zároveň hned můžete objednat.

 

 

V případě, že plánujete novou kuchyň, nebo se jen chystáte rekonstruovat tu stávající, určitě přemýšlíte, jaký tvar, barvu, velikost či výplň dvířek zvolit. Ulehčit výběr vám může třeba právě interaktivní pomocník na stránkách www.novadvirka.cz, který vás provede širokou nabídkou kuchyňských dvířek české společnosti GRENA. Jednou z hlavních  výhod je především výroba na míru nebo obrovský výběr barev i povrchových úprav

 2

V katalogu či fotogalerii na webu www.grena.cz se můžete inspirovat několika typy již realizovaných kuchyní a vybrat si právě tu svou vysněnou, od rustikálních konceptů až po hladké linie moderních kuchyní. V konfigurátoru pak stačí pouze zadat požadovaný rozměr jednotlivých dvířek v mm, vybrat tvar – hladký či s frézováním, a přejdete k volbě dezénu. Zde společnost GRENA nabízí výběr z celkového množství 76 dezénů nejen dekorů dřeva, ale také několika metalických odstínů nebo povrchů s vysokým leskem nebo hlubokým matem. U velkého množství dezénů vám konfigurátor nabídne barevná záda, tzn., že zadní plocha daných dvířek má lamino v podobné dřevině, jaká je použita na přední ploše. A to je velký bonus, který je již v ceně.

 

Dalším krokem je pak volba celkového provedení – možná jsou dvířka plná, vyplněná sklem či mřížkou. Zde se hned otevře několik dalších možností pro výběr prosklení nebo mřížky. Pak už jen stačí zvolit, jak chcete dvířka v kuchyni výsledně připevnit – zprava, zleva, shora nebo zdola, aby byly vyrobeny se správně vyvrtanými otvory pro kování, a přecházíte k úplně poslednímu kroku – rekapitulaci vašeho výběru. Konfigurátor vyobrazí celkový přehled rozměrů, vybraného povrchu i provedení kuchyňských dvířek. Po pravé straně konfigurátoru navíc od začátku vidíte každý svůj jednotlivý krok – dvířka postupně dostávají tvar, rozměr i barvu dle vaší volby, snadno se lze také vrátit a jednotlivé parametry poupravit.

 

Nakonec přejdete do nákupního košíku, kde vše jednoduše objednáte. Nová dvířka následně obdržíte většinou během následujících 10 pracovních dní. Tak na co tedy ještě čekáte? „Naklikejte“ si svou novou kuchyň na portálu www.novadvirka.cz!