Stavoinvest Group, firma založená na zkušenostech a kvalitě

Hledáte vhodnou firmu pro stavbu Vašeho nízkoenergetického rodinného domku? Nemáte stále žádného kandidáta a výherce už vůbec ne? Pak si napište firmu Stavoinvest Group! Tato firma se zaměřuje zejména na individuální výstavbu rodinných domů v energeticky úsporných a nízkoenergetických parametrech. Založená je na vynikajících schopnostech všech spolupracovníků a to od topenářů, přes instalatéry až po obkladače, kameníky a zkušené stavbyvedoucí. Všichni preferují kvalitu před kvantitou a tak se nemusí bát jim důvěřovat.


Reference? Samozřejmě!
Firma Stavoinvest Group se může pyšnit i mnoha referencemi, jako je například stavba rodinného domu Dýšiná I. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům s dvěma garážemi a nadstandardně řešeným interiérem jehož dominantou je krb. Stavba probíhala podle předem stanoveného plánu a vše bylo naprosto bez problémů. Jako materiál byl použit stavební systém VAREA MODUL, který se může pyšnit mnoha výhodami při stavbě, jako je například celkové urychlení stavby, avšak ne na úkor kvality či pevnosti.


VAREA MODUL – stavební materiál o stejných vlastnostech
VAREA MODUL má unikátní schopnosti, konkrétně obsáhnout stavbu z materiálu o stejných vlastnostech. Základem je totiž dřevo a polystyren a spojením těchto dvou materiálů vzniká právě tento jedinečný panel. Konkrétně se jedná o komplexní a navzájem na sebe navazující systém. Za zmínku jistě stojí i jeho ekonomické a fyzikální přednosti od pevnosti, přes stálost konstrukce až po vynikající tepelnou izolaci, od které se dále odvíjí i množství elektrické energie na vytápění.


Pro více informací navštivte www.stavoinvestgroup.cz.