Úspory na teple s roletami od Mazelsro.cz

Pokud Vás zajímá, jak co nejvíce ušetřit na nepříjemných ztrátách tepla, která každým dnem narůstají, a zároveň se Vám nechtějí měnit celá okna, jistě Vás zaujmou následující informace. Protože tuto situaci lze zlepšit, aniž byste museli vynakládat příliš mnoho peněz. Proto jistě oceníte rolety od www.Mazelsro.cz.

Opět vysoké výdaje

Toto je zpráva pro každého, kdo si neustále trhá vlasy nad vysokými částkami na inkasu za vytápění. „Jak je možné, že za topení tolik utrácíme?“ zní jedna z nejtypičtějších otázek zimních měsíců. Většina tepla uniká z našich domovů a bytů skrze okna. V jednom domě mohou výdaje vyrůst i na 30.000,- Kč ročně. A vzhledem k rostoucím cenám budou částky ještě vyšší.

 

 

Elegantní řešení

Nejlepším řešením je samozřejmě vyměnit okna za nová, která díky svým moderním několikakomorových systémům úniky tepla účinně eliminují. Je tu však i další z řešení, které Vám pomůže alespoň něco ušetřit, když výměnu oken plánujete až na příští rok nebo později. Tím řešením jsou předokení rolety od společnosti Mazel s.r.o. Jsou jedním ze způsobů, jak alespoň o něco málo snížit úniky tepla. V nabídce je možné nalézt textilní rolety, zatemňovací rolety, ale především předokenní rolery. Ty dokáží snížit náklady na vytápění o celou jednu třetinu, což už je silně znatelný rozdíl.

 

 

Ušetřete i svou peněženku

Svému obydlí tak máte možnost dodat dávku inovace za rozumnou cenu, snížít výdaje, které z Vaší peněženky odcházejí takřka nepostřehnutelně, a dodat Vašemu domovu dávku praktičnosti. Nejlepší představu o sortimentu si je možné udělat díky velice rozsáhlé fotogalerii na oficiálních stránkách. Rozsáhlá stínící technika, plastová okna i garážová vrata najdete na www.Mazelsro.cz.


 

www.mazelsro.cz