Stříkaná pěna – dokonalá izolace je konečně tu!

V současné době jsou právě na izolaci objektů kladeny velké nároky, problém ale je, že izolační materiály často neplní svou funkci dokonale. Jako všude – i zde existuje výjimka – tou je unikátní izolační stříkaná pěna. Co má navíc a jaké výhody přináší?

 
  

 

Několik výhod v jednom
Izolační pěny mají oproti ostatním způsobům izolace jednu obrovskou výhodu. Díky metodě stříkání totiž dokonale přilnou k materiálu a to bez jakýchkoliv netěsností. Zamezí tak nechtěnému proudění vzduchu, zvuku ale i vlhkosti. Chytrou stříkanou izolaci přináší na český trh společnost Eko-izolace HS Group s.r.o. V nabídce jsou různé typy střípaných pěn, které mají různé použití. Pěny jsou navíc vhodné pro všechny typy obytných, komerčních nebo průmyslových objektů, včetně ekologických a energeticky úsporných staveb. Mezi výhody izolačních pěn patří také jejich snadná instalace – celý objekt je například možné zateplit během pouhého jednoho dne. Izolaci lze navíc provádět v jakémkoliv ročním období.

www.chytrapena.czwww.chytrapena.cz

Vybíráme z nabídky
Izolační pěny společnosti Eko-izolace HS Group s.r.o. jsou určeny pro efektivní zateplení fasády, podkroví, zateplit s nimi můžete šikmou nebo plochou střechu, podlahu, vnitřní stěny, základy nebo dokonce i bazén. Na izolaci vnitřních prostor je určena pěna jménem SEALECTION® 500. Tato pěna efektivně zaceluje všechny mezírky a eliminuje nežádoucí propustnost vzduchu. V nabídce najdete také izolační pěnu HEATLOK SOY®, která je určena pro venkovní použití. Všechny nabízené pěny jsou absolutně ekologicky nezávadné. Izolujte chytře a ušetřete své náklady na bydlení.

Izolační pěny najdete na www.chytrapena.cz