Stylový dřevěný nábytek, který vyzdobí vaši domácnost

Chcete si svou domácnost vybavit opravdu kvalitním nábytkem z masivu, který dá vašemu domu netradiční vzhled? Neváhejte a pořiďte si nábytek s nádechem orientu. Každý kus nábytku je bezpochyby originální, což dodá interiéru nádech luxusu.

 

 
  

Masivní nábytek z exotických dřevin
Masivní nábytek byl odjakživa považován za jeden z nejvhodnějších nábytků do domácností. Linie přírodního dřeva jsou krásné i bez větších úprav. Kousek přírody v domě vždy dodá interiéru uklidňující atmosféru, kde se cítíte opravdu příjemně. A pokud se jedná o exotické dřevo, je jeho kouzlo ještě větší. Na stránkách avinteriery.cz naleznete široký výběr stylového nábytku z asijského palisandru. Palisandr je druh tvrdého tmavého dřeva červeno-hnědé barvy někdy s fialovými podtóny a černým rýhováním.Tento druh nábytku není zatím u nás tolik rozšířen, ale díky své kvalitě a eleganci začíná být čím dál více populární i v České republice.

indický nábytek

Nábytek přímo z dílny výrobce v Indii
Tento druh dřeva umí opracovat jen opravdu velmi kvalitní výrobci. Proto nábytek, který naleznete na stránkách avinteriery.cz je vyráběn v dílně Indického výrobce, který je v této oblasti skutečným odborníkem a specialistou. Indický nábytek je poté dodáván do vašich domácností bez dalších zprostředkovatelů, což umožňuje zakoupení za velice příznivé ceny. Ceny za takto vyrobený a dopravený nábytek jsou nižší, než ceny běžné pro stylový masivní nábytek na českém trhu. V nabídce naleznete opravdu veškerý sortiment nábytku z masivu, který do svého domu potřebujete. Nábytek je vhodný nejen do domů,ale také do kanceláří, hotelů, penzionů nebo restaurací.

indický nábytekindický nábytek

V široké nabídce na stránkách avinteriery.cz najdete také druhy nábytku vyrobené ze starého teaku. Tento nábytek vyniká svým hrubým opracováním a originálním zpracováním v každém detailu. I nábytek z teaku je dovážen přímo z dílny zahraničního výrobce. Tentokrát z Indonésie firmou SNEL FURNITURE.

Neváhejte a navštivte stránky www.avinteriery.cz a vyberte si exotický nábytek do své domácnosti.