Plastové nádrže ke každému domu

Potřebujete si k vašemu domu opatřit kvalitní plastovou jímku? Chcete zahradu svého domu vybavit stylovým bazénem? Chcete mít svou vlastní čističku odpadních vod a být tak absolutně soběstační a ekologičtí? To vše a ještě mnohem více nabízí firma POOLONE.

Základem kvality jsou zkušenosti a materiál
Společnost POOLONE působí na našem trhu již od roku 2002. Její specializací je výroba plastových jímek, vodoměrných šachet a septiků. V jejich sortimentu ovšem naleznete také plastové bazény všech velikostí, pískové filtry, čističky odpadních vod, vodoměrné šachty a mnoho typů nadzemních nádrží. Základním výrobním prvkem těchto produktů je stoprocentní svařovaný polypropylén. Tento materiál se vyznačuje svou pevností, odolností proti vnějším vlivům a stárnutí.

www.poolone.cz

Spousta výhod pro zákazníky
Dalším motem společnosti je také osobitý přístup ke každému zákazníkovi tak, aby plně vyhověli jeho požadavkům. Pro své zákazníky také nabízejí velké množství výhod, které jistě potěší. Při zakoupení nádrže od firmy POOLONE automaticky získáváte slevu na bazénovou vanu ve výši 2000Kč. U většiny modelů je doprava po celé ČR zdarma. Všechny objednané výrobky vám budou dodány do tří pracovních dnů. U jímek a septiků máte možnost výběru velikosti revizního otvoru a zdarma vám firma namontuje také stoupačky do nádrží. V případě poradenství můžete využít telefonní nebo emailovou komunikaci, která je v provozu non-stop.

Více informací a kompletní nabídku služeb naleznete na www.poolone.cz.