SWEET LOFT se jednoznačně stává hitem letošního léta!

 

Svůj život stále více necháváme ovlivňovat módními trendy. návrháři přichází s novými nápady každý rok. Ani společnost IP POLNÁ nezůstává pozadu a pro letošní léto si také připravila jeden hit. Ovšem nikoli v kategorii módy, ale v bydlení. Jedná se o SWEET LOFT. Novinka v bydlení sladkých a veselých půd!

 

Inspirujte se módními trendy i v oblasti bydlení
Slouží vaše půda jen k odkládání nepotřebných věcí nebo sušení prádla? Tak by žádná půda rozhodně vypadat neměla. Půda může být také reprezentativní místností. Právě proto je zde připravené unikátní řešení – SWEWET LOFT.

Nejde o nic jiného, než o chytré zvětšení půdních prostor v domě. Velmi snadno a rychle můžete nevzhlednou půdu proměnit v dětskou hernu s lezeckou stěnou, prosvětlený ateliér, posilovnu nebo domácí relaxační centrum. Myslíte si, že je tato realizace finančně náročná že ji nebudete schopni financovat? Jste na omylu. Je to za pár korun a hotovo je dříve, než se nadějete.

 

Kompletní proměna půdy za jeden den
Prvním krokem ke zkrášlení půdních prostor je samozřejmě její vyklizení od všeho nepotřebného. Pak přijdou na řadu řemeslníci. Samozřejmě profesionálové. Na pořadí je nová podlaha. Moderní technologie umožňují nechat na půdě udělat krásně rovnou podlahu s milimetrovou přesností. O to se postará laserová kontrola. Jde o jednoduchou ale pevnou skládačku lehkých konstrukcí. Základním kamenem je přesný rošt. Pod novou podlahou bude vytvořen prostor s volnou výškou 25 centimetrů, kam bude foukána tepelná izolace MAGMARELAX® ECO. Jedná se o sněhobílou minerální izolaci s pozoruhodnými izolačními vlastnostmi, kladoucí důraz na ekologii. Bílá barva dokládá čistotu materiálu, obsahuje totiž výhradně pojiva z přírodních obnovujících organických látek. Nikde ani stopa po ropných produktech. Díky velmi nízké energetické náročnosti při výrobě je tento druh izolace vysoce šetrný k přírodě. Když je dutina pod podlahou zaplněná nafoukanou izolací, přiklopí se pevnými spojenými OSB deskami.Tepelná izolace dokáže podstatně zvýšit komfort bydlení. A dokonce pomůže ušetřit až třetinu nákladů na vytápění. Izolace také účinně tlumí zvuk, ochrání domácnost proti ohni, v zimě hřeje a v létě chladí.
Samotný proces izolace nebude trvat déle než tři hodiny. I s montáží nové podlahy a barevnou úpravou pak vše trvá maximálně jeden den. Bez nepříjemného hluku, s minimem prachu, vše za plného provozu domácnosti.

 

 

Vybírejte barvu podle svého vkusu

Poslední etapou realizace je barevné nástříkání dřevěné konstrukce. Většinou barevně ošetřujeme trámy, prkna a latě. Speciální technologie umožňují nastříkat barvu v pěti základních odstínech a v nekonečném množství jejich kombinací tak, aby se barva nedostala mezerami na venkovní stranu. Vybrat si můžete jakýkoliv barevný odstín. Trendem letošního roku se stala žlutá a „oceánově“ modrá. Pastelově barevné odstíny jsou nejen velmi estetické, ale nástřik významně zvyšuje životnost pálených tašek.

 

Majitel firmy IP POLNÁ Ing. Radim Vaněk se také chlubí tím, že SWEET LOFT pomohl i jeho domovu. „Využívám ho jako osobní tělocvičnu a posilovnu,“ říká. „Ale moji kamarádi z práce na půdě vytvořili hernu pro děti. Je to velká výhoda. Když na jaře, v létě nebo na podzim prší, mají si kde hrát a nehrozí jim nebezpečí,“ vysvětluje.

 

Jedná se o velkou investici?

Nemusíte se bát žádných přehnaných finančních částek. SWEET LOFT díky kombinaci tepelné izolace podlahy je finta, která investici během 4 -5 let vrátí zpět. Samozřejmě ve formě ušetřených peněz za vytápění. Poměrně přesnou kalkulaci si sami můžete vypočítat na webové stránce nebo zavolat na bezplatnou telefonní linku 800 100 533. Odborníci rádi poradí a pomohou.

 

Více na www.magmarelax.cz/akce