Průvodce světem novinek v dlažbách

Nové typy dlažeb jsou určeny pro klienty, kteří mají jasno v tom, co chtějí. Pro toho, kdo se nespokojí s nákupem výběhové série v běžném hypermarketu, je určen specializovaný prodej velmi zajímavých dlažeb a obkladů.  Ten je nyní rozšířen o novinky, z nichž některé jsou určeny pro opravdové designové labužníky.

 

 

 

 

Připravili jsme pro vás malého průvodce světem nejzajímavějších hitů a trendů  tohoto typu podlah s tím, že vám chceme pomoci při výběru nebo alespoň dodat inspiraci.

Klasika v novém hávu

Jedním z nejzajímavějších trendů je využití klasiky novým způsobem. Všichni známe cihelnou dlažbu COTTO – jedná se o tradiční jihoevropskou klasickou stálici, pocházející z původní hliněné podlahy. Dnešní použití je díky novým rozměrům a doplňkovým prvkům obohaceno o další možnosti kombinace různých formátů a barevných odstínů. To dává vzniknout mnoha variantám moderní a přitom rustikální dlažby, která napodobuje cihlové a stájové podlahy a přitom se perfektně hodí i do nejmodernějšího obydlí. COTTO 6 je základ, který přináší rodinnou stabilitu a přátelskou atmosféru do každého domu.
 

cotto

 

Pokud preferujete kámen, který je spolehlivým partnerem solidních domů i zahrad již po staletí, sáhnete určitě po kolekci UNI 8. Najdete v ní kámen v bílé, béžové, zelenohnědé a šedé barvě.  UNI 8 je seriózní východisko pro další dokreslení designem, pro skloubení se všemi barvami a navíc je perfektní pro snadný úklid.

 

uni

 
Další výbornou volbou je PIETRE  8 – kolekce inspirovaná minerály se strukturou kamene s jemným zrněním (živec apod.) a dvěma typy povrchu, natural a leštěným. Díky barvám, hrdě přiznávajícím přírodní materiály jako jsou béžová, šedá, hnědá a šedo hnědozelená dlažba dokonale funkčně splyne s okolím a zároveň dává široké variabilní možnosti díky doplňkovým kusům. Poskytuje příležitost mistrovsky vyladit zahradu, včetně bazénu a zídek v návaznosti na interiérové plochy domu, kde se používá spíše leštěná varianta.

Noblesní extravagance

Jestliže toužíte po stylové lahůdce, kterou jen tak někdo nemá, otevírají se vám ty pravé dveře do světa fantazie. Napřed vám padne do oka METALLI 1. Představte si dlažbu, která vytváří dojem tupou pilou přeříznutého dřeva s metalickým leskem. Temperamentní podlaha z ní vás bude inspirovat hrou světel s diamantovým odleskem v Glamour stylu.  Kubismus, motivy květin, klasické tapetové vzory, vše v magických tónech s kovovým reflexem pro náročné klienty.

 

 

mettal

 

Přejděte do dalších dveří virtuálního showroomu a nechte se unášet nádherou dlažby METALLI 10 – to je dlažba s kovově lávovým metalickým efektem, která je inspirována vznikem země. Navodí pocit vstupu do volného vesmíru  motivem mlhoviny a volně rozmístěných planet. Dekory souhvězdí a zodiaku jsou vyměnitelné, takže je můžete v interiéru střídat podle ročních období i znamení zvěrokruhu – vždy v setu 3 disků. Další variantou jsou květinové dekory, které decentně zjemňují hrubost kamene.

Hodiny se můžete probírat novinkami, které pro vás připravili italští designéři. Nejlepší výběr je ale v opravdovém showroomu, kde si vše můžete nejen prohlédnout, ale i zkonzultovat s odborníky, kteří vám rádi poradí.

Náš tip je společnost ASSO, která má ve své nabídce všechny jmenované novinky a mnoho dalších. Showroom je v centru Prahy 1, v Biskupské ulici č. 8

 www.asso.cz