Rezidence Mostecká 21 je propojením luxusu a historie

 

Bydlení v historickém srdci Prahy je pro mnoho rezidentů velkým lákadlem odjakživa. Každý náročný klient chce bydlet v zajímavé lokalitě a ve stavbě, která bude výjimečná svým vzhledem i vybavením. Až donedávna bylo naleznutí takového bydlení téměř nadlidským výkonem. S projektem Mostecká 21 se ovšem celá situace mění.

 

Historie se setkává s moderními architektonickými trendy

Rezidence Mostecká 21 je jedinečnou rekonstrukcí a modernizací vily, která je lépe známá pod názvem Dům u Hradeb. Tato vila posledních letech procházela důkladnou rekonstrukcí, aby dokázala splnit i ty nejnáročnější potřeby klientů a zároveň si zachovala své historické kouzlo. Nabídka činí 55 bytových jednotek v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každá bytová jednotka je výjimečná svými vysokými standardy vybavení a dokonce může být i přizpůsobena vašim potřebám. Developerská společnost Orco Property Group, která stojí za vznikem projektu, totiž nabízí možnost dokončení interiéru třemi odlišnými variantami. Každá z variant dokončení je odlišná svými barevnými kombinacemi a tvary. Sami si můžete zvolit, který model vám bude nejvíce vyhovovat.

 

V Praze není moc zajímavějších lokalit

Bezesporu největší předností Rezidence Mostecká 21 je ovšem lokalita. Jedná se o jednu z nejžádanějších pražských lokalit poslední dekády. Rezidence se nachází na Malé Straně, tedy přímo v historickém centru našeho hlavního města. Bydlení je umístěno pouhých pár kroků od jedné z nejproslulejších pražských dominant – Karlova mostu. V bezprostřední blízkosti je umístěn také park Kampa a velké množství vyhlášených restaurací. Nebudete se muset zabývat otázkou, jak dlouho vám bude trvat cesta do centra Prahy, protože zde již budete.

 

Zajímají vás i jiné byty na prodej v dalších žádaných pražských lokalitách, můžete navštívit stránky prahanovebyty.cz. Zde najdete ucelenou nabídku mnoha projektů v nejžádanějších lokalitách Prahy.