Hydroizolace? Pro Hizol s.r.o. žádný problém…

Hydroizolace je ochrana průsaku vody, tento pojem snad netřeba vysvětlovat. Důležité je ale připomenout, na koho se obrátit, pokud potřebujete průsaku vody zabránit. Jestliže jste právě v situaci, kdy potřebujete hydroizolaci a to v kterékoliv její podobě provést, obraťte se na odborníky ze společnosti Hizol s.r.o. nabízí totiž…

 

Zkušenosti a variabilita provedení
Společnost Hizol s.r.o. se na provádění hydroizolací specializuje již řadu let a za tuto dobu dokázala dovést svou práci k dokonalosti. Společnost se zaměřuje na provádění hydroizolace plochých i šikmých střech, teras a vodních staveb jako jsou bazény a zahradní jezírka. Dokáží ovšem také účinně vyřešit hydroizolaci kalových nádrží a provést efektivní izolace proti ropným látkám, močovině a podobně. Jejich práce je vždy maximálně kvalitní a to především díky použití prvotřídních materiálů.

www.hizol.cz

ALKORPLAN průsaku vody spolehlivě zabrání
Základem všeho je použití speciální hydroizolační válcované laminované fólie ALKORPLAN, která je vyrobená na bázi měkčeného PVC. Tato fólie i díky své extrémní odolnosti (může být vystavena přímým atmosferickým vlivům a namáhání v rozmezí od -30°C až do +80°C) zaručí to, že voda prostě neprosákne! Fólie ALKORPLAN jsou navíc vhodné jak pro nově realizované skladby, tak i pro rekonstrukce. Společnost Hizol s.r.o. pracuje převážně s fólií v základní šedé barvě, ale lze dodat i fólii v jiném barevném provedení. Jistotu budete mít vždy stejnou – voda prostě nebude mít šanci.

Hydroizolace se vyplatí! Více informací najdete na www.hizol.cz