Najít opravdu stylový nábytek ze dřeva nemusí být jednoduché!

 

Po kvalitním nábytku z masivu je v posledních letech stále vyšší poptávka. Oproti nábytku z dřevotřískových desek je mnohem odolnější a také jeho vzhled je díky struktuře přírodního dřeva mnohem zajímavější. Velké množství prodejců a výrobců nábytku v současnosti zařazuje právě nábytek z masivu do své nabídky. Ale jen samotný fakt, že je nábytek vyroben z masivního dřeva nemusí nutně znamenat, že opravdu zvýší eleganci a vkus celého interiéru. Bohužel najít u prodejců opravdu stylový nábytek je těžké.

 

Těžké ještě neznamená nemožné!

Fakt, že najít stylový nábytek z masivu je těžké, ale neznamená, že je to nemožné. I na našem trhu lze najít prodejce, kteří se specializují na opravdu elegantní vybavení interiéru pomocí masivního nábytku. Není jich mnoho, protože většina prodejců vsadila spíše na klasiku, ale najít se dají. Můžeme uvést i konkrétní příklad takového obchodu. Tím příkladem může být bezpochyby SOB Nábytek. Tento obchod je specialistou na kvalitní nábytek z masivu do všech místností v domě, ale také do kanceláří a nechybí ani zahradní nábytek. V nabídce jsou zastoupené různé styly v provedení nábytku. Jeden z nejpopulárnějších si představíme blíže.

 

 

Anglický nábytek nejen pro gentlemany

Anglický styl vybavení interiérů dost výrazně promlouvá i do českých domácností. A není se čemu divit. Anglický nábytek z masivu si prostě musí zamilovat všichni, kteří mají rádi eleganci bez kompromisů v pravém slova smyslu. Nečekejte žádný minimalismus, ale mohutnost, kterou anglický styl proslul. Zejména pak sedací soupravy do obývacích pokojů. V anglické sedací soupravy jsou vyrobené z masivního kaučukovníku v tmavě hnědém, nebo zeleném odstínu. Samozřejmostí je pak kombinace této dřeviny s kvalitní přírodní kůží. Už na první pohled působí dominantně a maximálně komfortně. A to je přesně cíl všech druhů anglického nábytku.

 

Pokud chcete vidět kompletní nabídku vkusného nábytku z masivu, stačí navštívit www.sobnabytek.cz.