Tradiční kotle na tuhá paliva jsou spolehlivým a ekologickým zdrojem tepla

Mnoho domácností pro vytápění ještě stále využívá kotle na tuhá paliva. Důvod je velice jednoduchý. Tuhá paliva jsou stále nejlevnějším a nejspolehlivějším druhem vytápění domácností poskytujícím opravdovou tepelnou pohodu. Ovšem velké množství kotlů na pevná paliva nesplňuje nový zákon o ochraně ovzduší. Co dělat, když se jedná i o váš kotel? Bohužel bude nutná jeho výměna. Ta se vám ale vyplatí více než úprava kotle pomocí přestavbové sady.
  

I kotle na tuhá paliva budou splňovat zákonné podmínky
kotelPokud si myslíte, že kvůli tomuto zákonu již nebudete moci používat tuhá paliva jako zdroj tepla, nemusíte se bát. Stále budete moci svou domácnost vytápět pevnými palivy, jako je uhlí a dřevo. Jen si budete muset zakoupit kotel, který bude zákonem stanovené podmínky splňovat. Tyto kotle musí splňovat vyšší emisní limity. Nemusíte mít strach, že by vás tato investice přivedla na mizinu. I kotle vyšší emisní třídy můžete zakoupit za velice přijatelné ceny. Stačí jen vědět, kde je najdete.

Vyhovující kotle výhodně na iExpos.cz
Společnost EXPOS HEATING a.s. se specializuje především na prodej kotlů na tuhá paliva. Ve svém sortimentu nabízí kotle tuzemské výroby i světových značek, které podmínky nového zákona perfektně splňují. V sortimentu můžete vybírat z takových značek, jako například DAKON, OPOP nebo ATMOS za ceny, které vás jistě potěší. Dále v nabídce naleznete kompletní sortiment náhradních dílů, určený nejen pro záruční opravy servisním technikům, ale po uplynutí záruční doby kotle také široké veřejnosti. Tato společnost vám ke všem druhům kotlů nabízí zprostředkování záručního i pozáručního servisu kdekoliv v České republice.

Kompletní informace a sortiment kotlů naleznete na www.iexpos.cz