Odprašování koberců, generální hloubkové čištění Brno

V našem bytě jsme nedávno měnili nábytek. Ten náš už byl zastaralý, navíc jsme pořídili novou televizi a pod ni poličky, což celkový vzhled obývacího pokoje celkem rozbíjelo. Obnovit nábytek jsme tedy potřebovali převážně v obýváku, ale pomalu jsme se snažili i v celém bytě. Manžel si se sestavováním a montováním nábytku poradil velmi dobře. Po dokončení prací jsme si ale v pokojích všimli zvýšené prašnosti. Došlo nám, že v kobercích se po těchto pracích usadila spousta prachu. Ani po několikátém vysávání se nepodařilo prach úplně eliminovat. Proto nás napadlo řešit situaci jinak.

Prach v koberci byl přece jen trochu nepříjemný. Nejvíce jsem ho zaznamenala na nábytku, kde se usazoval podezřele často, navíc asi ani pro naše zdraví takové prostředí nebylo nejlepší. Zkusili jsme tedy najít úklidovou firmu, která nám koberce vyčistí. Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., rotační čištění koberců Brno vypadala ideálně.

S firmou A SERVIS jsme tedy navázali kontakt a domluvili se na přesném termínu čištění. Byli k nám velmi milí a vstřícní. Jednalo se jen o pár nepříliš velkých pokojů, proto ani cena nebyla nijak vysoká. Pracovníci si vedli skvěle. Počítali jsme s tím, že čištění bude teda trvat déle, ale samozřejmě nám vůbec nevadilo, když byli pracovníci tak rychle hotovi. Koberce navíc zářily čistotou jako nikdy dříve. Tak, jak si je už ani nepamatujeme. S tímto výkonem jsme byli velmi spokojeni. Firma A SERVIS nás velmi ohromila. Jsme rádi, že jsme objevili a objednali právě ji.

 

Mytí oken ve výšce. Práce ve výškách Brno

 

Jsem matka samoživitelka a o svou dceru a domácnost se starám úplně sama. Je pravda, že oproti většině svobodných matek mám tu výhodu, že mám opravdu velmi dobrou práci, takže rozhodně nemohu říct, že bychom finančně nějak strádaly. Ale času na úklid mi zbývá málo, protože se po práci snažím věnovat dceři. Je jí teprve osm let. Proto jsem začala uvažovat, že si na větší úklid najmu nějakou úklidovou firmu, která tu nejhorší práci udělá za mě, zejména umývání oken, které není zrovna mou nejoblíbenější činností a ani mi to bůh ví jak nejde, protože mám okna vždycky hrozně ušmudlaná. Není divu, když jsou strašně vysoko a já se ze žebříku bojím. 

Po průzkumu na internetu jsem se rozhodla pro úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken i ve výšce, výškové práce Brno, která nabízí širokou škálu úklidových služeb a mezi ně patří mytí oken ve výšce, se kterou jsem velice spokojená. Veškerá domluva proběhla bez problémů a za tři dny dorazili pracovníci ke mně domů. Při mytí oken si počínali skvěle a okna včetně rámů jsou perfektně čistá. Na sklech nezůstala jediná šmouha. Kdybych to dělala já, zabralo by mi to minimálně celý den a stejně bych nedocílila tak skvělého výsledku, ale zaměstnanci z A SERVISU to zvládli za pár hodin.

 

 

Přidáním této své zkušenosti doufám, že jsem tak pomohla dalším lidem, kteří shánějí někoho na umytí oken, protože lidi z firmy A SERVIS jsou na to fakt třída. Jsou navíc velmi milí a profesionální, takže nemám nejmenší důvod se v budoucnu obracet na jinou úklidovou firmu.  A to nejen já, ale i spousta našich známých, kteří se po našem doporučení připojili k řadě spokojených zákazníků.