Proč jsou dřevostavby označovány jako bydlení nové generace?

 

Dřevostavby jsou prezentovány jako kvalitní a nízkoenergetické bydlení. Čím se od klasických staveb liší nejvíce a čeho si na nich nejvíce cení jejich majitelé?

 

Zájem je obrovský a má to hned několik důvodů

Pozitivní vnímání nízkoenergetických dřevostaveb z pohledu zájemců o nové bydlení neustále roste. V roce 2012 bylo v České republice dokonce postaveno 1 700 rodinných domů na bázi dřeva – tedy dřevostaveb. 

 

Zákazníci, kteří se pro dřevostavbu rozhodli, oceňují hlavně tyto čtyři výhody:

1. Výborná kvalita – ta pramení z faktu, že dřevostavby jsou většinou vyráběny v moderních krytých halách bez negativních povětrnostních vlivů a kvalifikovanými pracovníky.

2. Vynikající tepelně izolační vlastnosti – ty přinášejí výraznou úsporu  nákladů na vytápění. Statistiky ukazují, že spotřeba tepla na vytápění u nízkoenergetického domu je zhruba poloviční než u klasického zděného domu.

3. Rychlost výstavby – dřevostavbu je možné postavit v super rychlosti – od jednoho týdne po jeden měsíc – podle stupně dokončení domu.

4. Skvělý poměr ceny a kvality a výhodné podmínky financování u vybraných bank

 

S garantovanou kvalitou

Pokud chcete mít záruku nejvyšší kvality vaší dřevostavby, musíte dobře vybrat firmu, která projekt zrealizuje. Vysoce kvalitní nízkoenergetické dřevostavby vyrábí a montují firmy, které jsou sdruženy do Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Jedná se o renomované výrobce dřevostaveb, kteří jsou certifikovaní podle Dokumentu národní kvality (DNK), což je nezbytnou podmínkou členství v Asociaci.

admd

Můžete si vše prohlédnout

ADMD sídlí v Brně na Bauerově ulici 10 v areálu Národního stavebního centra EDEN 3000.  Zde si mohou všichni zájemci o kvalitní dřevostavbu prohlédnout vzorové domy a to hned od několika osvědčených výrobců. Areál brněnského Stavebního centra je otevřen denně od 10 do 18 hodin a v každém vzorovém domě jsou na setkání s Vámi připraveni zkušení stavební poradci.    

 

Více informací najdete také na www.admd.cz