Plastové jímky jsou úsporné a efektivní řešení pro každého

Jímka již patří k nezbytné výbavě moderního rodinného domu. Jestliže právě uvažujete o nákupu jímky, rozhodně nic neuspěchejte, vybírejte s rozvahou a vsaďte na ověřenou kvalitu. Skvělou volbou jsou prvotřídní jímky značky POOLONE, které patří k tomu nejlepšímu, co je možné v současné době mít.

 

Ideální varianta
jímkaZnačka POOLONE to jsou prvotřídní plastové jímky, které představují ideální řešení pro všechny, kdo hledají kvalitní, spolehlivé, rychlé a cenově příznivé řešení. Jímky POOLONE přináší na český trh společnost SZEDO PLAST s.r.o. V nabídce společnosti najdete plastové jímky hned v několika provedeních, které se hodí do různých prostorů.

Pro obetonování, samonosné i dvouplášťové
V nabídce najdete například kruhové jímky pro obetonování. Tyto jímky jsou určeny do míst, kde se nevyskytuje spodní voda. V nabídce jsou také samonosné jímky, které se usazují pomocí obsypání zeminou a jsou také určené do míst bez výskytu spodní vody. SZEDO PLAST s.r.o. nabízí i hranaté a kruhové dvouplášťové jímky – tyto jsou naopak určeny do míst s výskytem spodní vody. V nabídce jsou i válcové jímky, speciální nadzemní jímky a jímky na dešťovou vodu. Nemusíte mít vůbec žádné obavy, protože s výběrem správné jímky vám odborníci ze společnosti SZEDO PLAST s.r.o. ochotně pomohou. Stačí se pouze zeptat. Všechny jímky POOLONE jsou vyrobeny ze speciální plastu, jsou tak maximálně nezávadné a funkční.

Prvotřídní plastové jímky POOLONE najdete na www.poolone.cz