Relaxujte na zahradě

Potřebujete si na své zahradě kvalitně odpočinout, ale vaše křesla jsou příliš nepohodlná a tvrdá. Pokud chcete odpočívat a pohodlně v sedě i v leže pořiďte si bez obav houpací síť.

 

 

 

Netradiční odpočinek
Houpací sítě umožňují maximální pohodlí pro každého. Jsou vhodné pro ležení ale také si na nich pohodlně posedíte. Díky měkké podložce už vám nehrozí žádná otlačená záda jako od klasických lehátek. Houpací sítě jsou navíc velice skladné a lehké. Jsou ideální na přenos na jiná místa. Nezdržuje vás totiž demontáž a následná montáž. Vejdou se do každého baťohu nebo tašky a využijete je všude, kde si jen vzpomenete.

www.luxx.cz

Mezi stromy nebo i na zem
Pro umístění vaší houpací sítě už není nutnost mít nablízku dva pevné stromy. Na stránkách www.luxx.cz najdete různé sety houpacích sítí s podstavcem, který umožňuje upohodlnou relaxaci i na místech bez stromů. Na výběz máte také mezi houpacími sítěmi pro jednoho, ty jsou převážně do 120kg. Můžete také zakoupit houpací sítě pro dvě osoby. Jejich nosnost je až 200kg. Ovšem odpočinkem to pro vás končit nemusí. Pokud se rozhodnete jet na výlet přes noc pod širákem, tak se na houpací síti také pohodlně vyspíte. A nemusí vás trápit žádný hmyz, který bude lézt pod vámi.

Více informací a rozsáhlou nabídku houpacích sítí můžete najít na www.luxx.cz.