Terasu zakončíme kvalitním zábradlím

Váš dům je již skoro hotový. Řady dělníků pozvolna řídnou a za nimi zůstává jen kvalitně odvedená práce. Společně s úbytkem řemeslníků určitě pociťujete i vyčerpané finanční zdroje, ovšem kvalitní zábradlí vaše terasa potřebuje. V tomto oboru jednoznačně vede společnost Alzabradli.

 

Zábradlí na terasu rychle, levně a snadno
Povšimněte si, že jsme záměrně nepoužili slovo drahé, jelikož hliníkové zábradlí od této společnosti je levným způsobem, jak efektivně zabezpečit svou terasu a navíc ušetřit nemalé peníze. Zábradlí na terasu z hliníkového materiálu je velmi lehké a dopravuje se v jednotlivých dílech. Společně s přiloženým videem ho následně dokáže namontovat i kutil amatér.

  

 

Podívejte se sami, že během několika málo minut si hliníkové zábradlí na terasu zhotovíte i vy sami. Ušetříte tak peníze za řemeslnickou práci a navíc se tento typ materiálu prodává za bezkonkurenčně nízké ceny. Zábradlí se tak stává doplňující záležitostí a určitě do vašeho připraveného rozpočtu nezasáhne více, než je doopravdy nutné.

 

Kvalita i s nízkou cenou
Hliníkové zábradlí na terasu typu A1 je k sehnání za 2400Kč za 1 bpm a představuje aktuální trend v oblasti stavebnictví. Cena zahrnuje veškeré příslušenství bez dopravy a montáže. Rozměry nejsou pevně dány. Jde o velmi tvárný a především přizpůsobivý materiál, který se upravuje s přihlédnutím na vámi požadované místo. Vše je jen o domluvě, nebojte se atypických požadavků. Model A1 je vhodný pro kotvení do podlahy na rovné terasy.

 

Více informací o hliníkovém zábradlí naleznete na stránkách – www.alzabradli.cz/