Pod Úvalskou cestou, Domy Šterboholy a Trio rezidence – atraktivní místa k bydlení i pro vás!

 

Pokud v současnosti uvažujete nad tím, že koupíte nový byt či dům, potom určitě víte, že to není jednoduchá věc. Jestliže i vy toužíte po komfortním bydlení v Praze, nebo v její těšné blízkosti, máme pro vás hned 3 luxusní nabídky, které se prostě neodmítají.

 

cestaPod Úvalskou cestou – nádherné domky pro spokojené bydlení

První možností je projekt Pod Úvalskou cestou. Je určen pro ty, kdo touží po bydlení v rodinném domku a chtějí si užít klid a kouzlo vesnice. Developerský projekt Pod Úvalskou cestou nabízí 21 moderních řadových domků v krásné obci Škvorec, která se nachází v těsné blízkosti Prahy. Domky přinášejí nadstandardní bydlení.  Všechny nové domy mají řízené větrání, originální fasádu a prostorné terasy. Za příplatek je možné přistavět i zděnou garáž. Ke každému domku patří zahrada. Dispozice domků jsou 3+kk nebo 4+kk, takže své místo bude mít každý člen rodiny.

  

Trio residence – bydlení pro opravdu náročné

Mezi nejzajímavější projekty současnosti patří rezidence Trio. Tento super moderní developerský projekt nabízí nadstandardní bydlení v lokalitě Praha 5 – Zličín. K dispozici jsou tři bytové domy, ve kterých se nacházejí byty o dispozicích 1+kk až 4+kk s obytným prostorem od 46m2 do 114,5m2. Byty jsou vybaveny mnoha zajímavými prvky. Potěší laminátové podlahy, kvalitní obklady, foliové dveře a další vymoženosti. Trio residence nabízí kromě úžasných bytů i nádherné okolí. V blízkém okolí se nachází dětské hřiště a privátní park!

 

důmDomy Šterboholy – opravdový luxus

Třetí šancí na komfortní bydlení v Praze jsou Domy Šterboholy. Tento projekt nabízí 22 nových domků v atraktivní lokalitě Praha 10 Štěrboholy. Výjimečné jsou nadstandardní výbavou. Byty například disponují tepelně izolačními okny a jsou vybaveny úsporným elektrokotlem. Rezidenti budou dokonce mít k dispozici dvě garážová stání. Na byty je poskytována záruka 3 roky! 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *