Vytápějte svůj domov ekologicky i v zimě!

Chtěli byste svůj domov vytápět i v zimě ekonomicky výhodně a ekologicky? Pak si pořiďte tepelné čerpadlo NIBE F1126 nebo NIBE F1226! Tato tepelná čerpadla založena na systému země/voda nebo voda/voda patří k nové generaci tepelných čerpadel NIBE, která jsou navržena pro zajištění naprostého tepelného komfortu ve vytápěných místnostech. Navíc v kombinaci s externím zásobníkem sloužícím pro ohřev vody pro Vaši domácnost jsou ekonomicky výhodné a zároveň šetrné k životnímu prostředí.

 

Sladěný design, tichý chod a kvalita!
tepelná čerpadlaNe všechna čerpadla mají tři důležité věci, jako je sladěnost designu, tichý chod a kvalita. Vždy jim něco chybí. Tak tomu ale není u tepelných čerpadel NIBE! Pyšnit se mohou maximálním důrazem na svou unikátní konstrukci, díky čemuž jsou natolik tichá, že se majitelé chodí přesvědčovat, zda jsou v provozu! Navíc společnost NIBE vyrábí celý svůj sortiment modulárně a tak se tepelná čerpadla i zásobníkové ohřívače dají kombinovat a přitom designově ladí! Po tom všem je prvotřídní švédská kvalita za přijatelnou cenu jen třešničkou na dortu.

Minimální tepelné ztráty, snadné ovládání
Mezi další přednosti tepelných čerpadel NIBE F1126 a NIBE F1226 se řadí jejich velmi jednoduchá instalace a snadné ovládání pro uživatele. Při jejich výrobě byl totiž použit černobílý grafický displej s intuitivními ikonami, díky kterému lze rychle a přehledně nastavit vnitřní klima ve Vašem domě. Tepelná čerpadla NIBE jsou také zabezpečena velice kvalitní tepelnou izolací, která zajistí naprosto minimální tepelné ztráty.

Pokud si Vás tepelná čerpadla NIBE F1126 a F1226 již získala a chcete si jej pořídit, navštivte internetové stránky www.nibe.cz

.