Jak kvalitně sjednotit plochy při čištění koberců. Čištění sedaček, koberců Ostrava

V naší kanceláři se pořád něco vylévá na koberec a občas mě moji kolegové štvou, jak se ke koberci chovají. Domluvil jsem se s hlavním manažerem, že by bylo vhodné koberec vyčistit, protože se opravdu stydím vodit sem naše zákazníky. Ani chvíli neváhal a šel vyhledat vhodnou firmu, která nám vyčištění zajistí, ovšem s menším háčkem, kdy potřebujeme vyčistit koberce.

 

Nesmíme přerušit provoz, moji kolegové musí být neustále na příjmu a pro své zákazníky tu být od 9 od rána do 6 do večera. Není možné, aby byla firma bez provozu. Bohužel nám prvních 5 firem řeklo, že nepracují tak dlouho, až na jednu. Poslední firma byla A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, čalounění Ostrava Ti se nebáli jít do čištění až po 6 hodině večerní, kdy v kanceláři není ani noha.

 

Také nám garantovali to, že do druhého dne bude náš koberec čistý a suchý a můžeme tak pokračovat ve své práci. Myslím si, že náš manažer vybral výbornou firmu s perfektním přístupem. Dojelo asi 6 lidí, protože naše kancelářské prostory jsou opravdu velké a pustili se do čištění. Odstranili fleky po kávě a jídle, které se hlavně nacházeli u kuchyňky a také stopy od židliček a bot pod stoly.

 

Koberec po nich zůstal celistvě čistý a díky roztoku a kartáčovacímu stroji mu navrátili barvu a nádech. Kolegové druhý den byli mile překvapeni a každý si všiml našeho vyčištěného koberce a svěžího vzduchu. Jestli i vy hledáte flexibilní firmu, která zajišťuje čištění koberců Ostrava, tak se nebojte ozvat firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Hloubkové čištění do struktury koberce, revitalizace Ostrava

 

V obchodních domech, firmách, úřadech a domácnostech společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, čalounění Ostrava často realizuje zakázky, kde strojovou metodou provádíme čištění koberců, a to jednorázově, nárazově, ale také v intervalech, který si zákazník sám nastaví tak, abychom neomezovali chod jeho provozovny nebo domácnosti.

 

Metodu strojového čištění koberců provádíme v České republice, Slovenské republice, Německu a Rakousku mnoha významným zákazníkům. Často realizujeme zakázky, které jsou svoji plochou obrovské a čistíme i více než 500 m2 koberců. Takové čištění, o velikých plochách, provádíme ve skupinách, abychom vše stihli, než společnosti a firmy zase budou potřebovat zahájit svůj provoz, tudíž jsme flexibilní a je jen na zákazníkovi, jak si nastaví dobu čištění koberců Praha.

 

 

Na hloubkové a generální čištění koberců používáme kvalitní kotoučový stroj Ghibli SB 43 Comfort Plus a chemii s dezinfekčními účinky Bosch RTS. Na odsátí veškerých nečistot a vlhkosti používáme vysavač AS59 s výkonem 1600 W, který má velkou výhodu dvojité turbíny a nenapodobitelným podtlakem 2x200mb a speciální profilovanou kobercovou, štěrbinovou hubici, tak dokonale vysaje vlhkost a uvolněnou nečistotu. A SERVIS LIPKA, s.r.o. kotoučovou metodou také čistí podlahy, a to i při po stavebních činnostech, kde podlahy zbavujeme vápenatých a cementových závojů, takto vyčištěné podlahy voskujeme.

 

Odstranění graffiti Ostrava – ve městě je vysoké riziko posprejování zákazníkova majetku, pokud je váš majetek poničen rukou vandalů A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám graffiti odstraní. Nástřik antigraffiti ochrany – tato ochrana zajistí, že výsledek akce odstranění graffiti Ostrava je vždy 100%, ale také chrání před vlhkostí vaši fasádu. Odstranění plísní Ostrava provádíme pomocí kvalitní technologie LSG pomocí nátěru proti plísní. Mytí oken Praha, mytí výloh Praha realizujeme našim zákazníkům nejen v exteriérech, ale také interiérech firem a domácností.