Velkoobjemové vaky Big Bag pro vaší zahradu

 

Ten, kdo nevlastní svůj pozemek pro pěstování ovoce, zeleniny a okrasných květin závidí. Ovšem už si neuvědomuje, že kolem zahrady je mnohdy opravdu hodně práce. Zahrádka se v závislosti na potřebu vaší pomoci neohlíží na roční období nebo klimatické podmínky. Péče o ni je celoroční záležitostí, proto se každý pomocník usnadňující práci vítá otevřenou náručí. Společnost JK SPED nabízí všem potencionálním klientům svou rozsáhlou rubriku vázací technika, kde naleznete i možnost objednání velkoobjemových vaků BIG BAG, a to přímo podle požadavků každého klienta zvlášť. Vyhotovení těchto textilních vaků na míru vám usnadní práci s úklidem.

Velkoobjemové vaky BIG BAG

U společnosti JK SPED je možné si objednat velkoobjemové vaky BIG BAG s nosností 1000, 15000, 2000 kg v několika nejrůznějších provedeních od klasických až po tvarově stálé, které jsou známé pod označením Q-BAG. Při objednávce se nemusíte takřka omezovat v požadavků na rozměrovou velikost.

Vždy se snažte výsledný rozměr BIG BAGu co nejlépe přizpůsobit danému účelu. V případě, že není vaše potřeba striktně vázána na přesný rozměr BIG BAGu, nahlédněte do rubriky bazar, kde naleznete již použité BIG BAgy za velice přijatelnou cenu.

Použité nebo nové BIG BAGy

Při nákupu použitých BIG BAGu se vám otevřou dveře do mnohem výhodnější nabídky a stejně tak společnost nabízí výběr z několika velikostí a rozměrů vždy dle aktuální nabídky. Veškeré vaky z této kategorie jsou pečlivě prohlíženy, takže se na pulty dostávají pouze nepoškozené modely, které byly použity maximálně 2x.

Nebo se rozhodněte pro velkoobjemové vaky BIG BAG s plochým dnem, které jsou vyrobeny z textilní polypropylenové tkaniny s nosností až do 2 000 kg buď pro jednorázové nebo pro opakované použití. Jsou vhodné především pro práci na zahradě, ale i pro převoz a uskladnění sypkého materiálu a potravin.