3 možnosti zajímavého bydlení v Praze!

Najít kvalitní bydlení v atraktivní lokalitě na území hlavního města, může být někdy i problém. Ne ale v případě, pokud víte, že existují 3 zajímavé projekty, které vám nyní představujeme. V rámci těchto projektů totiž vznikají moderní byty v žádaných lokalitách hlavního města. Nové byty nad ostatními vynikají vzhledem, umístěním i příjemnou cenou, za které je můžete koupit.

 

Zelené město 2

První z trojice nových projektů je Zelené město 2. Projekt vzniká v lokalitě Praha 9 Hrdlořezy, která v současné době patří mezi nejžádanější. V rámci projektu Zelené město 2 vznikne 13 bytových domů. Rezidentům nabídnou nadstandardní bydlení v příjemném prostředí. Bytové domy obklopuje lesopark. V nabídce bude celkem 333 bytů o dispozicích 2+kk až 4+kk. Bydlení zde je proto vhodné pro všechny, kteří chtějí klid a pohodu a zůstat ve spojení s velkoměstem. V areálu se bude nacházet i moderní dětské hřiště. Součástí domů budou podzemní garáže. Projekt Zelené město 2 bude dokončen v tomto roce! Byty můžete rezervovat již nyní.

 

Britská čtvrť – Západní Město

Britská čtvrť patří mezi nejúspěšnější developerské projekty současnosti. Dokládá to fakt, že je dnes realizována již 6. etapa – je to právě výstavba Britská čtvrť – Západní Město. Nový projekt nabídne 144 bytových jednotek v lokalitě Praha 5 – Stodůlky. V okolí se nachází příroda i bohaté možnosti kulturního vyžití. Nové byty budou mít dispozice 1+kk až 4+kk. Součástí bytů jsou i balkony. V domech nechybí podzemní garáže, které jsou monitorivány kamerovým systémem. Byty uspokojí i ty velice náročné!

 

Jinočany

Třetí zajímavou možností jsou byty ve vsi Jinočany, která se nachází v těsné blízkosti Prahy. Užít si tak můžete klid přírody a zároveň i všechny vymoženosti velkoměsta. V Jinočanech jsou k dispozici byty o velikosti 2+kk nebo prostornější 3+kk. Výhodou bydlení zde je především vysoký komfort bydlení a klid a pohoda.