Foukaná izolace – jak na ni ?

Uvažujete o účinné izolaci vašeho domova a hledáte efektivní způsob? Optimální řešení nabízí zateplení pomocí metody foukané vlny. Tato metoda paří mezi nejúčinnější vůbec. Proč?

 

  

 
 
 

V zimě hřeje, v létě ochlazuje
Foukaná izolace přináší značnou finanční úsporu za vytápění v zimním období. Perfektně totiž izoluje a zabraňuje nechtěnému úniku tepla skrze stropní prostory. Její vlastnosti ale oceníte i v letních měsících. V létě funguje jako izolant tepla. Díky foukané vlně totiž nedochází k přehřívání horních pater budov. Pomocí foukané vlny ušetříte 20 až 30% ročních výdajů na topení a to je úspora, která se rozhodně vyplatí a u jiných způsobů izolace ji budete hledat jen těžko.

Snadná instalace, vysoká funkčnost
izolaceVelkou výhodou metody foukané izolace je její snadná instalace a tak i rychlost realizace. Zatepleno pomocí foukané vlny můžete mít téměř okamžitě. Navíc při práci vzniká pouze minimální nečistota. Foukaná vlna je navíc odolná proti plísním, hnilobám i škůdcům, spolehlivě odolává vlhkosti a je nehořlavá (třída A1, odolnost > 1000°C).

100% vykrytí izolovaného prostoru
Pomocí foukané vlny se dají zateplit všechny stropní prostory – i ty komplikované. Metodu můžete využít na vazníkové konstrukce, trámové stropy i pultové střechy. Foukaná vlna má dokonalou schopnost vykrytí i těch méně přístupných míst, takže zateplí ze 100%!

Kde?
izolacePokud uvažujete o zateplení pomocí metody foukané vlny, není nic jednoduššího než kontaktovat odborníky ze společnosti Foukané izolace s.r.o. , která má s metodou foukané izolace více než šestnáctileté zkušenosti a disponuje širokou škálou izolačních materiálů nejvyšší jakosti a různých cenových úrovní – nabízí tak individuální řešení pro každého, takzvaně „Na míru“ a navíc nadstandardní záruku a dopravu po celé ČR zdarma!

Kontaktní informace najdete na http://foukaneizolace.cz.